- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiPosilovna je místo i pro ženy

Posilovna je místo i pro ženy

-

- Komerční sdělení -aktuality

Ženská posilovna je oáza klidu a bezpečí pouze pro nás ženy. Je to prostředí, kde si naše unavená mysl a tělo odpočine od každodenních starostí, načerpáme spoustu sil a energie a hlavně jsme spokojeni s vědomím, že jsme udělali něco pro svoje tělo. Mužům je zde vstup zakázán, vnímáme nemile jejich přítomnost. O to více se však těšíme na to, jak je okouzlíme svým dokonalým tělem, protože, přiznejme si to milé dámy zcela otevřeně, děláme to především kvůli nim. Není pro nás větší odměna než jejich všeříkající pohled na nás. A když při návštěvě ženské posilovny probereme s kamarádkami naše holčičí problémy, je nám na světě prostě o něco lépe.

Posilovna
Posilovna

Dámské fitness

Fitness centrum pro ženy nebo-li ženská posilovna, je určená k tomu, abychom se tu my, ženy, vyřádily jak je nám libo a byli hodnoceny za svůj sportovní výkon. Trávíme zde dlouhé hodiny, trápíme své tělo a cvičíme s pocitem, že je to to nejlepší co sami pro sebe můžeme udělat. Být štíhlá a fit je opravdu fajn, snažíme se hubnout, formovat a zpevňovat svoji postavu. Ženská posilovna má jednu jedinou myšlenku, a to zpříjemnit život ženám.

Jedinečná atmosféra v prostředí žen

Pouze ženy různého věku, různé kondice a nadání najdete v ženské posilovně. Samozřejmostí je zde přítomnost zkušených trenérů a školených instruktorů. Vytvoří vám osobní tréninkový plán určený pouze pro vás, dle vašich možností. V ženské posilovně si můžete vybrat mezi různými druhy cvičení, které vám budou vyhovovat. Cvičí se aerobik, spinning, power joga, jumping, Zumba, pilates,… každý si najde co potřebuje.

Permanentky, akce, soutěže…

Žádná žena nenajde důvod, proč by nemohla navštívit ženskou posilovnu. Ano, každé fitko se liší cenou i vybavením, záleží jen na nás co si najdeme, jaké máme představy a jak jsme náročné. Většina se jich snaží nám ženám vyjít vstříc, a proto myslí i na cenové permanentky, různé slevové akce… Prostě a jednoduše hledejte a určitě najdete přesně to, co potřebujete sami pro sebe.

 

Mohlo by se vám líbit

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...
- Komerční sdělení -zpravy

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek. Jinými slovy období, kdy si nemálo z nás řekne ono slavné...

Už jste četli?

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje