Ženská posilovna je oáza klidu a bezpečí pouze pro nás ženy. Je to prostředí, kde si naše unavená mysl a tělo odpočine od každodenních starostí, načerpáme spoustu sil a energie a hlavně jsme spokojeni s vědomím, že jsme udělali něco pro svoje tělo. Mužům je zde vstup zakázán, vnímáme nemile jejich přítomnost. O to více se však těšíme na to, jak je okouzlíme svým dokonalým tělem, protože, přiznejme si to milé dámy zcela otevřeně, děláme to především kvůli nim. Není pro nás větší odměna než jejich všeříkající pohled na nás. A když při návštěvě ženské posilovny probereme s kamarádkami naše holčičí problémy, je nám na světě prostě o něco lépe.

Posilovna

Posilovna

Dámské fitness

Fitness centrum pro ženy nebo-li ženská posilovna, je určená k tomu, abychom se tu my, ženy, vyřádily jak je nám libo a byli hodnoceny za svůj sportovní výkon. Trávíme zde dlouhé hodiny, trápíme své tělo a cvičíme s pocitem, že je to to nejlepší co sami pro sebe můžeme udělat. Být štíhlá a fit je opravdu fajn, snažíme se hubnout, formovat a zpevňovat svoji postavu. Ženská posilovna má jednu jedinou myšlenku, a to zpříjemnit život ženám.

  JAK VYBRAT SPRÁVNÝ PINGPONGOVÝ STŮL?

Jedinečná atmosféra v prostředí žen

Pouze ženy různého věku, různé kondice a nadání najdete v ženské posilovně. Samozřejmostí je zde přítomnost zkušených trenérů a školených instruktorů. Vytvoří vám osobní tréninkový plán určený pouze pro vás, dle vašich možností. V ženské posilovně si můžete vybrat mezi různými druhy cvičení, které vám budou vyhovovat. Cvičí se aerobik, spinning, power joga, jumping, Zumba, pilates,… každý si najde co potřebuje.

Permanentky, akce, soutěže…

Žádná žena nenajde důvod, proč by nemohla navštívit ženskou posilovnu. Ano, každé fitko se liší cenou i vybavením, záleží jen na nás co si najdeme, jaké máme představy a jak jsme náročné. Většina se jich snaží nám ženám vyjít vstříc, a proto myslí i na cenové permanentky, různé slevové akce… Prostě a jednoduše hledejte a určitě najdete přesně to, co potřebujete sami pro sebe.

 

Related post

Móda a Styl Trendy

Retro styl v oblečení

Comment(0)