- Komerční sdělení -zeny
Móda a StylPiercing již není módní výstřelka

Piercing již není módní výstřelka

-

- Komerční sdělení -aktuality

Jste příznivci piercingu, ale strach z neznámého vás děsí natolik, že nemáte odvahu nechat si propíchnout třeba obočí a následně si nechat do něj aplikovat nádherný, ozdobný šperk?
Je velmi smutným zvykem, že neznalí lidé a především média šíří do světa spoustu mýtů a polopravd ohledně piercingu. Člověk, který s ním nemá žádné zkušenosti jim může velmi snadno naletět, proto s námi nahlédněte pravdě do očí, a věřte, že piercingu již neodoláte, a brzy si oblíbíte třeba piercing do nosu.

Piercing do nosu
Piercing do nosu

Člověk, který provádí piercing se správně nazývá piercer. Při provádění piercingu může zákazník ztratit na chvíli vědomí, není to však zapříčiněno propíchnutím nějakého důležitého bodu, ale spíše strachem z bolesti a stresem ze zákroku. Zkušený piercer nemůže být ztrátou vědomí zaskočen, musí vědět, že lidé omdlévají i při odběru krve a může se to stát i v případě piercingu.
Není žádným způsobem prokázané, že rozšíření se nějaké nemoci souvisí se zavedením piercingu. Pokud vám po zákroku vyvstane na těle třeba atopický ekzém, může jít o pouhou shodu náhod, nikoliv o příčinu.
Svým dětem nenechávejte propíchávat dírky do uší v klenotnictví, dokonce i u lékaře se ještě stále používá zastaralá metoda „nastřelování“, která je velmi nešetrná a šperk je do tkáně nevhodně prorván pomocí nastřelovací pistole.

Zkušený odborník vám nikdy nedoporučí použít zlatý šperk do čerstvého piercingu, nejspíš by vznikla alergická reakce, protože narušená tkáň se se zlatem velmi špatně snáší. K aplikaci do čerstvého piercingu zvolte šperk z kvalitního titanu, popřípadě lékařský bioplast, které jsou vhodné i pro alergiky. Zlato můžete použít až po úplném zhojení vpichu.

_MOL715a6a_resize

Legálně prováděný piercing je možný pouze v pro tento účel zkolaudovaných prostorách schválených příslušnou hygienickou stanicí. Jakkoli banální zákroky smí provádět pouze osoba, která má k tomu patřičná oprávnění. V profesionálním piercingovém studiu vám provedou piercing kvalitně, správně a pomohou vám zvolit správný šperk. Vyhněte se proto klenotnictví a dalším nepříslušným zařízením, kde sice ušetříte pár korun, ale většinou vám bude vpich proveden velmi nekvalitně a neodborně.

Přemýšlíte nad výběrem místa pro piercing? Co třeba Septum piercing? Donedávna byl výsadou

Mohlo by se vám líbit

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek. Jinými slovy období, kdy si nemálo z nás řekne ono slavné...
- Komerční sdělení -zpravy

Jak si zabezpečit pasivní příjem do důchodu – tipy na získání pasivního příjmu

Pasivní příjem jsou vydělané peníze, které člověk získá bez práce. Tento způsob příjmu je cestou k finanční svobodě, a...

Už jste četli?

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a...

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek....
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje