- Komerční sdělení -zeny
Móda a StylSpolečenské a plesové šaty si vyberte podle postavy

Společenské a plesové šaty si vyberte podle postavy

-

- Komerční sdělení -aktuality

Ples, svatba nebo výročí či oslava kulatin? Toto jsou akce, na které je potřeba mít vhodně zvolené společenské šaty. Pokud si šaty teprve vybíráte, dejte si na čas a rozhodně nekupujte hned první, které se vám připletou do cesty.

Plesové šaty

Jak si vybrat plesové šaty

Plesové šaty si vybírejte s předstihem spolu s botami, které je potřeba rozchodit, abyste se vyhnula nechtěným puchýřům. Pokud chodíte na ples výjimečně, vyberte si levné šaty na ples, které nepodléhají módním trendům. Volte nadčasovou klasiku a nebojte se ani černé barvy. Správný model šatů vybírejte s ohledem na to, jaký jste typ postavy. Zapomeňte na nákup šatů do kterých zaručeně zhubnete. Dobrá volba nejsou ani naopak příliš  velké šaty nebo šaty s mnoha volány, ve kterých budete vypadat jako dort.

Krásné společenské šaty

Krátké a dlouhé plesové šaty jsou v módě, ale nezapomínejte na přiměřenou délku. Šaty umí zdůraznit vaše přednosti a skrýt nedostatky, pokud si vyberete správně. Nádherně vypadají rozevláté splývavé šaty, šaty s dlouhým rukávem a z materiálů jako je šifon, satén, brokát. Častým problémem je špatně zvolená hloubka dekoltu. Příliš hluboký výstřih a velká prsa zavání spíše vulgaritou. Není potřeba se za každou cenu odhalovat. Svůdně můžete vypadat i zahalená.

Plesové šaty
Plesové šaty

Krásné společenské šaty do tanečních si dnes vyberete z bohaté nabídky snadno. Velmi trendy jsou s odhalenými zády, rameny či pažemi. Ostudu neuděláte ani v róbě s dlouhým rukávem. Na tom, jaký vzbudíte dojem ve společenských šatech, hraje významnou roli také výběr spodního prádla. Pod přiléhavé plesové šaty si vybírejte bezešvé spodní prádlo, pod prosvítající pak spodní prádlo v barvě šatů nebo tělové. Současným módním trendem jsou jednobarevné šaty, kterým ustoupily do pozadím barevným kombinacím a vzorům. Zajímavé jsou odstíny v barvě pleti, černá, bílá, či maxi lesklé a třpytivé róby.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

StyleMag.cz

In-In.cz

GoldBach.cz

Mohlo by se vám líbit

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich vývoje? Každý sice máme svůj vlastní vkus, ale mnohé rady...

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v závislosti na módních trendech, ikonách a lidském smýšlení a chápání...
- Komerční sdělení -zpravy

Ratanový nábytek zažívá velký návrat: proč si ho pořídit?

Ratanový nábytek se opět vrací do módy a není proto divu, že se s ním můžeme v interiérech i...

Už jste četli?

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich...

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje