- Komerční sdělení -zeny
CestováníObzor se před vámi rozevře

Obzor se před vámi rozevře

-

- Komerční sdělení -aktuality

Jaké bylo nejhezčí odpoledne v uplynulém roce? Na mysli vám možná vytane rodinná oslava, hezký výlet, společenská událost nebo dokonce vítání přírůstku do vaší rodiny. Krásných okamžiků prožíváme stále méně, spousta dní je jen všední shon a starosti. Změňte to. Přidejte k nezapomenutelným dnům odpoledne v horkovzdušném balonu.

Lety balonem pro celou rodinu

Společné chvíle v rodinném kruhu jsou těmi nejcennějšími. Také jsou to chvíle, které si vybavíme nejčastěji, když vzpomínáme na klid, radost a pohodu. Proto byste se na nevšední zážitek měli vypravit s celou rodinou a vystoupat k výšinám bok po boku. Protože je let balónem naprosto bezpečný a klidný hodí se pro cestují každé generace. Výhled uchvátí děti i dospělé. Prarodiče se zasní nad měnícím se městem, děti nadchne vyhlídka na známé ulice z výšky a rodiče budou obdivovat hradní komplexy nebo zámecký areál.

SAMSUNG CSC

Rychle nakoupené, dlouze obdivované

Kdo se rozhodne darovat vyhlídkový let balonem má před sebou úkol na několik kliknutí. Pak už se jen může těšit na fantastické překvapení, němý úžas a dlouhé chvíle radostného očekávání. Do balonového koše se vypravíte hned následující víkend nebo třeba až za půl roku, záleží jen na tom, kterou vyhlídkovou trasu si vyberete a který den se vám bude start nejlépe hodit. Čeká vás jistě slunečný den a vyhlídka do klidné krajiny v okolí Prahy.

Za středověkou perlou

Žádaný let balónem Karlštejn vám představí hradní areál bez záplavy turistů. Budete jej obdivovat z výšky několika set metrů a nadchne vás i pohled na modravou hladinu blízkého lomu Velká Amerika. Váš zrak přitáhne i Konopiště nebo zřícenina hradu v Českém ráji.

Nadchne vás i skutečnost, že cena letu balonem je velmi příznivá. Často je vzdušná plavba nabízena i v různých zvýhodněných akcích.

Mohlo by se vám líbit

Trpíte bolestí?

Paracetamol má analgetické a antipyretické účinky, což znamená, že tlumí bolest a snižuje tělesnou teplotu. Vyhledávají ji zejména pacienti trpící...

Fotokoutek na svatbu byl skvělou volbou

Fotokoutek na svatbubyl rozhodně skvělou volbou. Nápad patřil původně mé kamarádce a jejímu manželovi, který byl na naší svatbě...
- Komerční sdělení -zpravy

Plácne se letos Ježíšek přes kapsu a nadělí vám nový byt?

Letošní Vánoce mohou patřit mezi ty, na které nikdy nezapomenete! Důvod k tomu je ryze prozaický. Možná půjde o poslední...

Už jste četli?

Trpíte bolestí?

Paracetamol má analgetické a antipyretické účinky, což znamená, že...

Fotokoutek na svatbu byl skvělou volbou

Fotokoutek na svatbubyl rozhodně skvělou volbou. Nápad patřil původně...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje