Jaké bylo nejhezčí odpoledne v uplynulém roce? Na mysli vám možná vytane rodinná oslava, hezký výlet, společenská událost nebo dokonce vítání přírůstku do vaší rodiny. Krásných okamžiků prožíváme stále méně, spousta dní je jen všední shon a starosti. Změňte to. Přidejte k nezapomenutelným dnům odpoledne v horkovzdušném balonu.

Lety balonem pro celou rodinu

Společné chvíle v rodinném kruhu jsou těmi nejcennějšími. Také jsou to chvíle, které si vybavíme nejčastěji, když vzpomínáme na klid, radost a pohodu. Proto byste se na nevšední zážitek měli vypravit s celou rodinou a vystoupat k výšinám bok po boku. Protože je let balónem naprosto bezpečný a klidný hodí se pro cestují každé generace. Výhled uchvátí děti i dospělé. Prarodiče se zasní nad měnícím se městem, děti nadchne vyhlídka na známé ulice z výšky a rodiče budou obdivovat hradní komplexy nebo zámecký areál.

SAMSUNG CSC

Rychle nakoupené, dlouze obdivované

Kdo se rozhodne darovat vyhlídkový let balonem má před sebou úkol na několik kliknutí. Pak už se jen může těšit na fantastické překvapení, němý úžas a dlouhé chvíle radostného očekávání. Do balonového koše se vypravíte hned následující víkend nebo třeba až za půl roku, záleží jen na tom, kterou vyhlídkovou trasu si vyberete a který den se vám bude start nejlépe hodit. Čeká vás jistě slunečný den a vyhlídka do klidné krajiny v okolí Prahy.

  Lázeňské pobyty v Maďarsku se slevou vhodné pro celou rodinu

Za středověkou perlou

Žádaný let balónem Karlštejn vám představí hradní areál bez záplavy turistů. Budete jej obdivovat z výšky několika set metrů a nadchne vás i pohled na modravou hladinu blízkého lomu Velká Amerika. Váš zrak přitáhne i Konopiště nebo zřícenina hradu v Českém ráji.

Nadchne vás i skutečnost, že cena letu balonem je velmi příznivá. Často je vzdušná plavba nabízena i v různých zvýhodněných akcích.

Post by admin

Comment(0)