- Komerční sdělení -zeny
CestováníNejlepší místa na svatební cestu

Nejlepší místa na svatební cestu

-

- Komerční sdělení -aktuality

Pokud je Vaše svatba na spadnutí a Vy už se těšíte, až si odpočinete od náročných svatebních příprav, je tento článek tím pravým čtením pro Vás. Provedeme Vás po těch nejvhodnějších destinacích na svatební cestu doma i v zahraničí.

Svatební cesta za  hranice snů

Nejromantičtějším koutem světa je Indický oceán a jeho překrásné ostrovy. Lenošení uprostřed korálových útesů se spaním ve vodních bungalovech je tím správným místem pro strávení svatební cesty. Maledivy se skládají z 1196 ostrovů, z nichž asi pouze 200 je obydlených. Bílé písky a safírově modrá voda Vás jistě uchvátí. Dáváte-li přednost aktivní dovolené, zvolte Srí Lanku neboli Zářivou zemi. Země proslulá pěstováním čaje, ale také kokosů, koření a ovoce nabízí nádherné národní parky se slony.

Ostrovy Mauricius a Réunion nacházející se poblíž Madagaskaru patří k těm nejkrásnějším na světě. Pobřeží Mauriciu je kompletně obklopeno korálovým útesem. Návštěvníky přitahuje nejen zlatý a bílý písek, ale především průzračná voda, monumentální vodopády a smaragdově zelené pralesy.

Réunion je zámořským regionem Francie a tak při cestě sem vůbec neopustíte Evropskou unii. Nachází se východně od Madagaskaru a jeho pohoří a dosud činná sopka nabízí velice fotogenická panoramata. Indický oceán je nejteplejším na světě, a v jeho severní části jsou pravidelná monzunová období, během kterých je lépe sem nejezdit. Nejdeštivější období je od druhé poloviny května až do konce června, zároveň v období od července do října musíte počítat s občasnými přeháňkami.

Magické kouzlo Karibiku

Destinací, u níž musíte termín svatební cesty také přizpůsobit ročnímu období, je Karibik. Karibské kouzlo na Vás zapůsobí na Kubě, Bahamách, Caymanských ostrovech nebo v Dominikánské republice. Na všech ostrovech Vám spolehlivě nabídnou místní vynikající rum. Můžete si plnými doušky užívat bělostné pláže a průzračně modrou vodu. Naprostá většina těchto ostrovů Vám nabídne i své přírodní bohatství, třeba v podobě mangovníkových lesů. Hlavní sezóna pro návštěvu Karibiku, je od konce listopadu do konce dubna.

Kromě Indického oceánu a Karibiku můžete zkusit také jihovýchodní Asii nebo střední Ameriku. Netradičním místem může být třeba Panama, Mexiko nebo Fidži.

Jako v pohádce

Svatební cestu si můžete plnými doušky užít i doma. Nezapomenutelnou bude jistě noc strávená na zámku. Nabízí se Vám hned několik možností. Výborným zámeckým hotelem jsou Liblice, nacházející se nedaleko Mělníka, anebo zámek Loučeň poblíž Nymburka. Zámecké apartmány ve vás vyvolají pocit, že jste se ocitli v pohádce. Pokud se chcete nechat přivítat i zámeckým pánem, zvolte pro svatební cestu zámek Jemniště nedaleko Benešova.

Svatební cestu si budete pamatovat celý život. A proto se nebojte vytvořit si vzpomínky, které Vás budou hřát navždy u srdce.

Mohlo by se vám líbit

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...
- Komerční sdělení -zpravy

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek. Jinými slovy období, kdy si nemálo z nás řekne ono slavné...

Už jste četli?

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje