- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiTANTRA MASÁŽE PRAHA - RELAXACE PRO TĚLO I MYSL

TANTRA MASÁŽE PRAHA – RELAXACE PRO TĚLO I MYSL

-

- Komerční sdělení -aktuality

Podívejte se, jaké druhy kurzů tantra masáží Praha nabízí, a získejte zkušenosti, jak zmírnit fyzické i emocionální napětí, zajistit pravidelný přísun energie a zlepšit sexuální život. Anebo navštivte jedno ze specializovaných studií a svěřte se do rukou profesionálů. O tom, že vyzkoušet tantrickou masáž za to stojí, se můžete přesvědčit například zde.

CO JE TANTRA MASÁŽ?

Tantra masáž je rituál, jenž vychází z tantrického učení, které bychom mohli stručně popsat jako druh buddhistické a hinduistické nauky. Jednou z jeho charakteristik je pojetí sexuální síly člověka jakožto důležitého zdroje energie.

Tantra masáž pomáhá správně chápat tělesné i duchovní procesy a rozvíjet vlastní sexualitu. Díky promyšleným metodám tantra masáže si budete schopni lépe uvědomit sami sebe a dojde k prohloubení sexuálního prožívání. Naučí vás také, jak se duševně napojit na jinou osobu, což může zlepšit partnerský život a posílit vztah. Více informací o tomto umění se dočtete v tomto článku.

CO TANTRA MASÁŽ NENÍ?

Ačkoliv to tak může vypadat, tantra masáž není masáží erotickou. Cílem erotických masáží je vyvrcholení klienta, zatímco tantra masáže žádný jasně daný cíl nemají. Jde o práci se sexuální energií, která se nachází v každém z nás, o duchovno a spiritualitu.

Během erotických masáží má také klient možnost se maséra či masérky dotýkat na intimních místech, což při tantra masáži povoleno není. Tyto dva druhy masáže se v neposlední řadě liší i svou délkou a přístupem maséra/terapeuta – tantra masáž je mnohem delší (může trvat až několik hodin) a vztah tantrického maséra a klienta se zakládá na vzájemné důvěře.

TANTRA MASÁŽE PRAHA – NAUČTE SE SMYSLNÉ UMĚNÍ DOTYKU

Pokud se chcete naučit techniky tohoto smyslného umění, rozproudit vlastní sexuální energii, nebo oživit partnerský intimní život, máte možnost se přihlásit na některý z kurzů, které nabízí většina tantra studií. Je na vás, zda zvolíte skupinový seminář či workshop, nebo dáte přednost individuální výuce.

SKUPINOVÁ VÝUKA

Skupinové semináře zpravidla probíhají o víkendech v několika blocích, přičemž je možné se zúčastnit například jen jednoho nebo dvou seminářů dle vašeho výběru. Některá tantra centra rovněž nabízejí intenzivní několikadenní výcvik pro laickou veřejnost.

INDIVIDUÁLNÍ VÝUKA

V případě, že preferujete individuální přístup, nebo vám jen nevyhovují termíny skupinových seminářů, je možné podstoupit individuální výuku ve vámi zvoleném termínu. Ta se zpravidla skládá z několika lekcí rozdělených do více dní, ale může být i jednodenní. Individuální výuka je vhodná jak pro jednotlivce, tak pro páry.

Na kurzech tantra masáží vám bude vysvětleno vše, co potřebujete vědět. Jejich součástí jsou různé ukázky, teorie i praxe.

BLAHODÁRNÝ VLIV TANTRA MASÁŽÍ

Tantra masáže mají příznivé účinky na partnerský intimní život, pomáhají nalézt vnitřní klid a plně prožívat pozitivní emoce.

Jsou mnohdy využívány jako terapie potíží s erekcí či předčasným vyvrcholením u mužů, ženám zase pomáhají zbavit se bolesti při pohlavním styku, jejíž příčinou je nejčastěji nedostatečné vzrušení. Mohou být nápomocné rovněž při problémech s dosažením orgasmu u žen. Nejedna klientka, která tantra masáž podstoupila, je překvapená, že dosáhnout orgasmu, mnohdy i vícečetného, není nemožné.

Pozitivní účinky tantra masáží ve zkratce:

  • Relaxace těla i duše
  • Terapie sexuálních dysfunkcí
  • Prohloubení orgastického prožívání
  • Poznání sama sebe a své sexuality
  • Schopnost spirituálního splynutí s partnerem
  • Posílení partnerského vztahu
  • Schopnost pozitivní emoce prožívat naplno
  • Příval energie
  • Nalezení vnitřní rovnováhy

Mohlo by se vám líbit

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit pět základních kroků, takže je zde pro vaše potěšení a...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...
- Komerční sdělení -zpravy

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Už jste četli?

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje