Když se věk začne projevovat v oblasti očí, je to obzvlášť nepříjemné. S pokleslými víčky vypadá každý neustále unavený a utrápený, ač se tak třeba vůbec necítí.

Chcete zpět svou svěžest? Působit zase vesele, odpočatě a mladě? Jednou z nejúčinnějších strategií je mezoterapie očního okolí.

Výživa pro pleť, která je potřebná

Je důležité důvěřovat nejen sama sobě, ale i tomu, co je pro vás vhodné. Jen zdravá pleť je krásná.

Při mezoterapii se do pokožky injekčně aplikují léčebná séra, která vyvíjí vědecko-výzkumné kosmetologické instituty ve Švýcarsku, Itálii, Francii či Španělsku. Obsahují léčivé extrakty, vitamíny, aminokyseliny, a mnoho dalších blahodárných látek.

Konkrétní léčebný koktejl se vybírá při každé mezoterapii na míru, podle typu vaší pokožky i konkrétních problémů.

Mezoterapie očního okolí v praxi

Nemusíte se procedury bát, je vhodná i na citlivější pleť, a vlastně velmi nenáročná. Někdy vám lékařka doporučí absolvovat mezoterapii celého obličeje, nejen očního okolí, proto počítejte přibližně s 30–40minutovým ošetřením. Dermatolog vás ošetří mikrojehličkou, která jednak aplikuje do kůže léčebné sérum a navíc sama spouští proces obnovy pleti.

  Epiderma proti lupénce a ekzému nově nabízí i balzám

Výsledkem je viditelně mladší a hydratovanější pokožka. Při mezoterapeutickém ošetření oblasti očí to znamená rozjasnění, redukce vrásek i váčků. Zkrátka krásnější a mladší pohled.

Jak dosáhnout nejlepších výsledků?

Konzultací s odborníkem. Možná totiž pro vás existuje jiná, vhodnější metoda. Estetická medicína jich má připraveno mnoho a většina z nich, stejně jako mezoterapie, je založena na léčbě a správné výživě.

Objednejte se do estetické kliniky Altos v Praze, kde našim klientům vracíme krásu i radost ze života. Poradíme vám, zda je právě pro vás mezoterapie očního okolí nejvhodnější volbou a jaké máte další možnosti. Vše v nezávazné osobní konzultaci, objednejte se ještě dnes.

Post by admin

Comment(0)