- Komerční sdělení -zeny
ZdravíMezoterapie očního okolí vám vrátí mládí a svěží pohled

Mezoterapie očního okolí vám vrátí mládí a svěží pohled

-

- Komerční sdělení -aktuality

Když se věk začne projevovat v oblasti očí, je to obzvlášť nepříjemné. S pokleslými víčky vypadá každý neustále unavený a utrápený, ač se tak třeba vůbec necítí.

Chcete zpět svou svěžest? Působit zase vesele, odpočatě a mladě? Jednou z nejúčinnějších strategií je mezoterapie očního okolí.

Výživa pro pleť, která je potřebná

Je důležité důvěřovat nejen sama sobě, ale i tomu, co je pro vás vhodné. Jen zdravá pleť je krásná.

Při mezoterapii se do pokožky injekčně aplikují léčebná séra, která vyvíjí vědecko-výzkumné kosmetologické instituty ve Švýcarsku, Itálii, Francii či Španělsku. Obsahují léčivé extrakty, vitamíny, aminokyseliny, a mnoho dalších blahodárných látek.

Konkrétní léčebný koktejl se vybírá při každé mezoterapii na míru, podle typu vaší pokožky i konkrétních problémů.

Mezoterapie očního okolí v praxi

Nemusíte se procedury bát, je vhodná i na citlivější pleť, a vlastně velmi nenáročná. Někdy vám lékařka doporučí absolvovat mezoterapii celého obličeje, nejen očního okolí, proto počítejte přibližně s 30–40minutovým ošetřením. Dermatolog vás ošetří mikrojehličkou, která jednak aplikuje do kůže léčebné sérum a navíc sama spouští proces obnovy pleti.

Výsledkem je viditelně mladší a hydratovanější pokožka. Při mezoterapeutickém ošetření oblasti očí to znamená rozjasnění, redukce vrásek i váčků. Zkrátka krásnější a mladší pohled.

Jak dosáhnout nejlepších výsledků?

Konzultací s odborníkem. Možná totiž pro vás existuje jiná, vhodnější metoda. Estetická medicína jich má připraveno mnoho a většina z nich, stejně jako mezoterapie, je založena na léčbě a správné výživě.

Objednejte se do estetické kliniky Altos v Praze, kde našim klientům vracíme krásu i radost ze života. Poradíme vám, zda je právě pro vás mezoterapie očního okolí nejvhodnější volbou a jaké máte další možnosti. Vše v nezávazné osobní konzultaci, objednejte se ještě dnes.

Mohlo by se vám líbit

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit pět základních kroků, takže je zde pro vaše potěšení a...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...
- Komerční sdělení -zpravy

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Už jste četli?

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje