- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiKabelky pro mladé holky

Kabelky pro mladé holky

-

- Komerční sdělení -aktuality

Crossbody kabelky

Tyto kabelky jsou velmi praktické, a využívá je mnoho žen, hlavně mladých slečen. Tyto druhy kabelek jsou fantastické už jen v tom ,že se nosí přes rameno a díky nim máme volné ruce .Samozřejmě některé ženy nosí tyto kabelky v ruce, protože jsou menší máme alespoň pocit, že ji máme stále při sobě. Crossbody kabelky jsou v této době různého typu, čí od geometrických vzorů, vybíjení, třpytivých nebo zas materiálu, který přišel zas do módy jsou zvířecí vzory . Vzorů a typů je hodně jako víme, při takových kabelkách se třeba hlavně dívat na kvalitu, protože crossbody kabelky se využívají běžně, a proto když budete milé dámy kupovat kabelku zkuste zvolit koženou, alespoň budete mít jistotu, že Vám vydrží dlouhou dobu.

Velké kabelky

Bez kabelky to nejde. Bavíme se hlavně o velkých kabelkách, které využíváme do práce, k lékaři, nebo do školy. Díky její velikosti žena má v kabelce téměř vše, co je pro ni důležité. Mnoho žen na místo igelitky raději využívají na nákupy velké kabelky, a proto je také důležité mít v šatníku alespoň jednu kvalitní koženou kabelku, která snese i těžší nákup.


Kabelky do školy

Ať už chodíte na střední nebo vysokou školu vždy je dobré mít kabelku takovou co se Vám vejde do ní alespoň formát A4. Mnoho studentek preferují spíše kabelky, většího typu a vejdou se tam nejen papíry, ale i jako jinak důležitá kosmetika, pro studentky je to nezbytná věc, a proto se raději dívají po kabelkách většího typu, samozřejmě kabelky pro studentky musí být hlavně zajímavé, krásné a luxusní, hlavně takové, aby se s ní pyšnily před kamarádkami. Já bych doporučila černou kabelku lesklého nebo matného typu, protože černá je stále IN a díky ní se přizpůsobí k různým barvám outfitu.

Malé kabelky

Ty využíváme hlavně na party. Tyto kabelky jsou spíše jako doplněk ke outfitu, na party si stačí vzít jen mobil, peněženku a nějakou rtěnku. Na party chce každá žena být zajímavá, a hlavně zazářit, a proto bych volila nějaký černý sexy outfit jako je overal a jako obuv bych zvolila černé lodičky , doplňky bych zvolila zlaté, protože zlatá barva vypadá luxusně a elegantně, a na závěr bych to oživila červenou luxusní koženou kabelkou zvířecího stylu, jako je například vzor hada.

Kožené batohy

Kožené batohy jsou nyní velmi IN, a využívá jejich mnoho žen, hlavně po těchto batozích sahají nejvíce mladé slečny, či do školy, nebo jen tak do města. Batohy jsou super, protože některé se dají využít i jako kabelka. Mne osobně se batohy líbí, protože se dají kombinovat ke různým stylem oblečení, ať už ke sportovnímu, elegantnímu nebo k sportovně elegantnímu stylu. Když jdu do města nejraději nosím tento batoh ke ovresize kabátu, a k obuv zvolím sportovní tenisky. A když jdu do práce zvolím kabát k němu holínky a batoh využiji jako kabelku do ruky. Netřeba se hlavně bát experimentovat, protože batoh se přizpůsobí ke různým stylem outfitů a je hlavně nadčasový.

Mohlo by se vám líbit

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...
- Komerční sdělení -zpravy

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek. Jinými slovy období, kdy si nemálo z nás řekne ono slavné...

Už jste četli?

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje