- Komerční sdělení -zeny
Rady a NávodyMasáž do domu je luxus pro každého

Masáž do domu je luxus pro každého

-

- Komerční sdělení -aktuality

Každý z nás si potřebuje občas odpočinout. Někomu vyhovuje aktivní odpočinek, někdo se raději natáhne a nechá se hýčkat. Současné počasí aktivnímu odpočinku zrovna moc nenahrává. Na kolo nebo brusle to ještě není, na běhání je zase moc zima a sychravo. Takže se zaměříme na to hýčkání.

Není pochyb o tom, že jedním z nejhezčích způsobů, jak se nechat hýčkat, je masáž. Lehnete si a necháte maséra nebo masérku, aby vám svými dotyky uvolňoval svaly. Navíc to celé díky masážním olejíčkům pěkně voní.

Kam na dobrou masáž?

A co kdybychom vám řekli, že nemusíte vůbec opustit domov? Česká iniciativa s názvem Fyzio Domu se zaměřuje právě na masáže do domu. Není třeba nikam chodit, fyzioterapeut za vámi přijede kamkoliv po Praze.

Není k tomu potřeba vůbec nic neobvyklého, fyzioterapeut si veškeré vybavení přiveze. Přijde k vám s masážním lehátkem a židličkou, masážními oleji, cvičebními pomůckami, ručníky a dalším materiálem.

Masáž provádí fyzioterapeuti, kteří mají za sebou na rozdíl od masérů vysokoškolské studium a vyznají se v léčbě a diagnostice poruch pohybového systému (klouby, kosti, svaly, nervový systém,…). Služba, kterou dostanete, totiž není jen o masírování. Součástí je individuální terapie, v rámci níž se naučíte, jak si sami pomoci od bolesti.

Jakou masáž zvolit?

Fyzioterapeuti z Fyzio Domu provádí různé druhy domácích masáží včetně klasické švédské, hawaiské, relaxační, pomocí horkých kamenů, těhotenské atd. Pokud nevíte, co zvolit, není problém se domluvit na kombinaci několika masáží. Masáže do domu trvají hodinu až dvě, takže si můžete dát například 1/2h masáž lávovými kameny, hodinovou Švédskou masáž a nakonec individuální terapii. Je to jen o domluvě.

Mimochodem víte, že masáž do domu nepotěší jen vás? Možná víte o někom ze svých známých, kdo by si trochu hýčkání zasloužil. Fyzio Domu nabízí i dárkové poukazy na masáže.

Mohlo by se vám líbit

Pozorování hvězd je jako pohled do minulosti

Vzhledem k tomu, že hvězdy jsou tak daleko a jejich světlu trvá tak dlouho, než dosáhne Země, je možné,...

Nejlepší speciality pro adventní čas? Vánočka a éclairky z pekařství PAUL políbené francouzským šarmem

Klasika, nebo experiment? Ať už milujete tradiční vánoční speciality, na něž nedáte dopustit, nebo upřednostňujete ochutnávání nových, originálních chutí,...
- Komerční sdělení -zpravy

Trpíte bolestí?

Paracetamol má analgetické a antipyretické účinky, což znamená, že tlumí bolest a snižuje tělesnou teplotu. Vyhledávají ji zejména pacienti trpící...

Už jste četli?

Pozorování hvězd je jako pohled do minulosti

Vzhledem k tomu, že hvězdy jsou tak daleko a...

Nejlepší speciality pro adventní čas? Vánočka a éclairky z pekařství PAUL políbené francouzským šarmem

Klasika, nebo experiment? Ať už milujete tradiční vánoční speciality,...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje