- Komerční sdělení -zeny
Rady a NávodyMasáž do domu je luxus pro každého

Masáž do domu je luxus pro každého

-

- Komerční sdělení -aktuality

Každý z nás si potřebuje občas odpočinout. Někomu vyhovuje aktivní odpočinek, někdo se raději natáhne a nechá se hýčkat. Současné počasí aktivnímu odpočinku zrovna moc nenahrává. Na kolo nebo brusle to ještě není, na běhání je zase moc zima a sychravo. Takže se zaměříme na to hýčkání.

Není pochyb o tom, že jedním z nejhezčích způsobů, jak se nechat hýčkat, je masáž. Lehnete si a necháte maséra nebo masérku, aby vám svými dotyky uvolňoval svaly. Navíc to celé díky masážním olejíčkům pěkně voní.

Kam na dobrou masáž?

A co kdybychom vám řekli, že nemusíte vůbec opustit domov? Česká iniciativa s názvem Fyzio Domu se zaměřuje právě na masáže do domu. Není třeba nikam chodit, fyzioterapeut za vámi přijede kamkoliv po Praze.

Není k tomu potřeba vůbec nic neobvyklého, fyzioterapeut si veškeré vybavení přiveze. Přijde k vám s masážním lehátkem a židličkou, masážními oleji, cvičebními pomůckami, ručníky a dalším materiálem.

Masáž provádí fyzioterapeuti, kteří mají za sebou na rozdíl od masérů vysokoškolské studium a vyznají se v léčbě a diagnostice poruch pohybového systému (klouby, kosti, svaly, nervový systém,…). Služba, kterou dostanete, totiž není jen o masírování. Součástí je individuální terapie, v rámci níž se naučíte, jak si sami pomoci od bolesti.

Jakou masáž zvolit?

Fyzioterapeuti z Fyzio Domu provádí různé druhy domácích masáží včetně klasické švédské, hawaiské, relaxační, pomocí horkých kamenů, těhotenské atd. Pokud nevíte, co zvolit, není problém se domluvit na kombinaci několika masáží. Masáže do domu trvají hodinu až dvě, takže si můžete dát například 1/2h masáž lávovými kameny, hodinovou Švédskou masáž a nakonec individuální terapii. Je to jen o domluvě.

Mimochodem víte, že masáž do domu nepotěší jen vás? Možná víte o někom ze svých známých, kdo by si trochu hýčkání zasloužil. Fyzio Domu nabízí i dárkové poukazy na masáže.

Mohlo by se vám líbit

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit pět základních kroků, takže je zde pro vaše potěšení a...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...
- Komerční sdělení -zpravy

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Už jste četli?

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje