- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiVánoce s Moto X4: Darujte svobodu, výkon a dotek...

Vánoce s Moto X4: Darujte svobodu, výkon a dotek budoucnosti

-

- Komerční sdělení -aktuality

Najít ten správný dárek pro vaše blízké je občas během na dlouhou trať. Chcete vybrat něco praktického, ale zároveň neobyčejného. Něco osobitého, ale také hodnotného. A než se nadějete, vánoční svátky jsou za dveřmi a vy musíte dárky shánět na poslední chvíli. Přinášíme vám proto tip. Kvalitní mobilní telefon, jakým je například Moto X4, který navíc i skvěle vypadá, uděláte radost každému a navíc ho pořídíte pohodlně přes internet – bez front a tlačenic!

V dnešní době už od telefonů neočekáváme jen volání či psaní zpráv. Jsou to zároveň naše kapesní kalkulačky, fotoaparáty a přehrávače hudby a pro mnohé z nás také způsob, jak zůstat ve spojení s těmi, na kterých nám záleží. Je tedy na místě mít na mobilní telefony ty nejvyšší nároky. Kdo přeci nechce pro sebe a své nejbližší jen to nejlepší?

Moto na novém modelu X4 rozhodně nešetřilo. Samozřejmostí je velký Full HD displej s nádhernými barvami a vysokým kontrastem. Tak velký displej musí pohánět i velká baterie, která rozhodně neudělá ostudu. I v časové nouzi vás totiž nenechá na holičkách, pouhých 15 minut nabíjení vám zajistí až 5 hodin na příjmu.

Jeho hlavní přednost však nenajdete na přední straně, skrývá se na zádech přístroje. Moto X4 disponuje duálním fotoaparátem, který je u telefonů s takovouto cenovkou raritou. Pár fotoaparátů o rozlišeních 12 Mpx a 8 Mpx vám tak pomohou zvěčnit všechny momenty, na kterých tolik záleží, navíc s výsledky jako od profesionála.


Telefon se navíc hodí i pro zbrklejší povahy, díky certifikaci IP68 si poradí i s vodou a prachem, aby vám mohl sloužit co nejdéle. Displej před nechtěnými škrábanci ochrání krycí sklo Gorilla Glass. Vybírat můžete mezi více barevnými provedeními, abyste snadněji vystihli osobnost obdarovávaného, ať už jím budou vaši rodiče, děti či drahé polovičky.

Mohlo by se vám líbit

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit pět základních kroků, takže je zde pro vaše potěšení a...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...
- Komerční sdělení -zpravy

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Už jste četli?

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje