Herečka Tori Spelling(43), představitelka Donny ze seriálu Beverly Hills vypadá i po čtyřech porodech naprosto dokonale, ale fanoušci tohoto kultovního seriálu se momentálně zajímají především o představitelku Brendy Walshové, Shanen Doherty (45). Herečka má vážné zdravotní problémy a její obdivovatelé mají o ni pochopitelně strach.

Herečka Shanen Doherty

Herečka Shanen Doherty

Herečka Shanen Doherty

Seriálová star se již delší dobu potýká se závažnou rakovinou prsu. Kvůli boji s touto nemocí opustila svou dráhu herečky, alespoň dočasně a dělá vše proto, aby tuto velmi zákeřnou chorobu porazila. Situace je však velmi vážná, nemoc se herečce rozšířila i do lymfatických uzlin.

Herečka a zákeřná nemoc

Herečka se nevzdává jen tak bez boje a jde příkladem i dalším pacientům s touto diagnózou. Nechala si oholit své vlasy, které zničila chemoterapie a nebála se vše zdokumentovat a zveřejnit na  velmi osobních fotografiích.

I přes svůj vážný zdravotní stav se herečka nevzdává. Ani při boji s nemocí se nenechá připravit o radosti všedního dne. S manželem si vyrazili na farmářský trh nakoupit si ovoce a zeleninu a důsledky nemoci zakrývala šátkem na hlavě. I přes boj s těžkou chorobou vypadala velmi spokojeně.

Redakce Svět-ženy.cz

 

Svět Ženy Facebook
Comment(0)