- Komerční sdělení -zeny
BydleníProdejny Möbelix v novém kabátě

Prodejny Möbelix v novém kabátě

-

- Komerční sdělení -aktuality

U příležitosti desátého výročí působení v České republice otevřela společnost Möbelix rekonstruované obchodní prostory na Kolbenově ulici v Praze – Vysočanech a představila zcela nový koncept svých prodejen. Möbelix už není původní diskont, jak si jej možná pamatujete, ale příjemný a útulný obchod, kde najdete inspiraci v ukázkových zařízených místnostech, designové produkty včetně širokého sortimentu bytových doplňků a dekorací. Novinky najdete také v nabízených službách, například plánovač sedaček na místě s odborníky nebo zapůjčení dodávky zdarma.

Proč k tomu Möbelix přistoupil? „Vývoj trendů v nábytkářském sektoru za posledních deset let, stejně jako zpětná vazba od zákazníků nám pomohly vytvořit nový koncept, který spíše než na cenu klade důraz na design. Z pouhého diskontního prodejce nábytku jsme se tak postupně stali specialistou na bydlení,“ říká Ing. Jiří Šulc, generální ředitel Möbelix pro Českou a Slovenskou republiku.

Hlavní změnou oproti dřívějšku je vzhled prodejny a uspořádání nábytku, doplňků a dekorací do zařízených pokojů, kterými můžete přímo procházet. Tímto způsobem se přímo inspirujete a snadněji si představíte, jak bude vaše nové vybavení vypadat v interiéru a s jakými doplňky je lze sladit.

Změna sortimentu i služeb

Kromě prodejní plochy prošel změnou také sortiment společnosti Möbelix a to především v oddělení bytových doplňků a dekorací. „Nejmarkantnějším rozdílem oproti dřívějšku jsou pravidelně obměňovaná témata, která se prolínají celým sortimentem. Jejich prostřednictvím si zákazník sladí svůj domov do detailu,“ doplňuje Ing. Jiří Šulc. Aktuálně startují témata severský Nordic Living, jemný Lace Love a orientální Moroccan Mystery.

Znovuotevřená prodejna nabízí možnost bezplatného zapůjčení dodávky na převoz zakoupeného zboží, plánování sedaček prostřednictvím 3D konfigurátoru na prodejně nebo 3D plánování kuchyní možné přímo u vás doma. Služba Click & Collect umožňuje online rezervaci bytových doplňků k vyzvednutí na prodejně do 48 hodin, Click & Reserve poskytuje stejnou službu v případě nábytku.

Pokud budete chodit nakupovat častěji, určitě se staňte členy věrnostního programu. V jeho rámci poskytuje Möbelix jako jediný na trhu roční bonus za nákup ve formě platebních poukázek v hodnotě až 1500 Kč.

Vydejte se do nové prodejny klidně již dnes. Najdete ji v Praze – Vysočanech, v dochozí vzdálenosti od stanice metra B – Kolbenova.

Více na www.mobelix.cz.

Mohlo by se vám líbit

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek. Jinými slovy období, kdy si nemálo z nás řekne ono slavné...
- Komerční sdělení -zpravy

Jak si zabezpečit pasivní příjem do důchodu – tipy na získání pasivního příjmu

Pasivní příjem jsou vydělané peníze, které člověk získá bez práce. Tento způsob příjmu je cestou k finanční svobodě, a...

Už jste četli?

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a...

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek....
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje