- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiDárek pro děti – dětské hodinky s GPS

Dárek pro děti – dětské hodinky s GPS

-

- Komerční sdělení -aktuality

Máte strach o své dítě pokaždé cestou do školy a ze školy? Dochází samo do odpoledních kroužků? Vrací se ze sportovních tréninků pozdě večer, v zimě už většinou za tmy? Tráví spoustu času se svými kamarády někde venku? Určitě, jako všichni rodiče chcete mít nad svým dítětem kontrolu. Nehodláte žít v permanentním strachu, kde a s kým se v daném okamžiku nachází. Od toho jsou tu dětské hodinky s GPS, což je ideální pomůcka, která disponuje celou řadou funkcí. Máte tak neustálý přehled, kde se vaše dítko nachází. Funkce GPS zaznamenává přesnou polohu i například překročení bezpečnostní zóny a informace posílá do vašeho mobilu jako sms. Hodinky s GPS lokátorem mimo všechny základní funkce mohou také počítat ušlé kroky nebo zaznamenávat kvalitu spánku. Docházejí-li baterie nebo si dítě hodinky odloží, o tom jste rovněž informováni na mobilní telefon.

Dítě nebude mít s hodinkami na ruce žádný problém. Nezavazejí a v podstatě je není potřeba při žádných aktivitách sundávat. Při vyučování lze využít funkce vypnuto, kdy hodinky ukazují pouze čas. Dětské hodinky s GPS jsou navíc opatřeny SOS tlačítkem, které dítě stiskne, pokud se cítí být v ohrožení. Také mohou nahradit běžný mobilní telefon – je možné z nich volat až na patnáct telefonních čísel. Odpadá tak složité hledání mobilu zapadlého hluboko v aktovce. A velice praktický je i dotykový displej – dítěti se hodinky daleko lépe ovládají.

 

Tyto dětské hodinky jsou moderní a mají přitažlivý dětský design. Dobře se hodí i jako dárek, děti se s nimi určitě rády pochlubí ostatním. V každém případě ale největší radost udělají rodičům, protože je definitivně zbaví stresu a obav o své dítko, které se někam zatoulá.

 

Dětské hodinky s GPS lokátorem lze zakoupit na eshopu „Cel-Tec.cz“.

Mohlo by se vám líbit

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek. Jinými slovy období, kdy si nemálo z nás řekne ono slavné...
- Komerční sdělení -zpravy

Jak si zabezpečit pasivní příjem do důchodu – tipy na získání pasivního příjmu

Pasivní příjem jsou vydělané peníze, které člověk získá bez práce. Tento způsob příjmu je cestou k finanční svobodě, a...

Už jste četli?

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a...

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek....
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje