- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiLaserová epilace Motus Moveo celoročně na klinice Altos

Laserová epilace Motus Moveo celoročně na klinice Altos

-

- Komerční sdělení -aktuality

Odstranění nežádoucích chloupků není trendem pouze během léta. Především ženy se chtějí udržovat krásné a dokonale hladké po celý rok, ať je venku třicet stupňů ve stínu nebo se za okny žení všichni čerti. Jednou z moderních a stále oblíbenějších metod je laserová epilace, která vás zbaví nežádoucích chloupků na všech částech těla včetně intimních partií. Dobrou zprávou je, že na klinice Altos probíhá laserová epilace Motus Moveo celoročně, takže proti nechtěnému ochlupení můžete bojovat kdykoli.

Bezbolestná laserová epilace Motus Moveo celoročně

Mnoho žen se spoléhá na staré známé techniky odstranění chloupků – některé sáhnou po žiletce, se kterou holení sice nebolí, ale nenabízí dlouhodobý efekt. Další se rozhodnou pro vytrhávání, což je spojené se značnou bolestivostí. Proč se trápit nepříjemnými pocity a snášet bolest, když existuje bezbolestná laserová epilace?

Laserová epilace Motus Moveo celoročně probíhá na pražské klinice Altos. Chloupky odstraňuje i s vlasovými kořínky, což je příslibem dlouhodobého efektu – klinika se dokázala přiblížit k zatím nejvíce žádoucí trvalé eliminaci ochlupení.

Laserová epilace je vhodná na všechny části těla

Výhodou této metody je skutečnost, že ji lze aplikovat na celou část těla. Můžete ji využít pro odstranění chloupků na nohou, v podpaží, na obličeji nebo v již zmíněných intimních partiích. Laserová epilace je snášena velmi dobře, zpravidla se neobjevují žádné závažnější komplikace–citlivější pokožka může reagovat jemným začervenáním, které ale velmi rychle zmizí.

Jak to celé funguje?

Laser funguje na principu selektivní fototermolýzy, kdy se světelná vlna vstřebává vlasovým pigmentem. Když dojde k přeměně světelné energie na tepelnou, nahřeje se vlasový folikul a vlivem vysoké teploty se zničí okolní buňky matrixu. Chcete-li se dozvědět více informací, odborníci z kliniky Altos, pro které je laserová epilace Motus Moveo celoročně každodenním chlebem, vám rádi celý proces vysvětlí a podají veškeré informace.  

Mohlo by se vám líbit

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich vývoje? Každý sice máme svůj vlastní vkus, ale mnohé rady...

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v závislosti na módních trendech, ikonách a lidském smýšlení a chápání...
- Komerční sdělení -zpravy

Ratanový nábytek zažívá velký návrat: proč si ho pořídit?

Ratanový nábytek se opět vrací do módy a není proto divu, že se s ním můžeme v interiérech i...

Už jste četli?

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich...

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje