- Komerční sdělení -zeny
BydleníKdyž už obraz na zeď, tak ať to stojí...

Když už obraz na zeď, tak ať to stojí za to

-

- Komerční sdělení -aktuality

Fotografie v podobě obrazu visícího na stěně je úžasnou dekorací do každé domácnosti. Přestože existuje nespočet webů, které nabízejí vytvoření takových obrazů, ne vždy se jedná o kvalitní práci. Jakmile pak svůj obraz dostanete do rukou, zjistíte, že barvy na fotografii neodpovídají původním barvám, povrch nelze nijak omýt, sytost barev časem vybledne, nebo je tisk dokonce v rozích popraskaný. Abychom těmto potížím předešli, nabízíme tři kvalitní varianty, ze kterých si můžete vybrat. 

Foto obraz na plátně

Foto obraz na plátně je nejběžnější způsob, jak z vlastní fotografie vytvořit obraz. K tomu používáme skutečně pravé bavlněné plátno, na které Vaši fotografii tiskneme dvanácti inkousty. Tímto Vám zaručíme, že barvy zůstanou opravdu věrně zachovány a nedojde k jejich vyblednutí či zkreslení. Pro skutečnou odolnost bývá plátno navíc přestříkáno ochranným sprejem. O skutečné kvalitě proto nemusíte pochybovat.

Fotoplátno profi

Pokud si vyberete variantu fotoplátno profi, Vaše fotografie bude vytištěna na profesionální bavlněné fotoplátno bez optických zjasňovačů. Díky své struktuře vypadá jako pravé malířské plátno. Můžete si být jisti, že veškeré barvy zůstanou zachovány maximálně věrně. Jakmile je fotografie na plátno natištěna, je překryta dvěma vrstvami ochranného laku, který zajistí perfektní odolnost před vyblednutím, popraskáním nebo odřením. Navíc se nemusíte obávat, že se Vám obraz zanese prachem. Povrch totiž můžete snadno omýt na mokro. 

Foto obraz na desce

Fotoobraz na desce je vysoce moderní variantou, jak si vlastní fotografii přetvořit na skutečný obraz. Fotografie je tištěna na fotopapír který je překryt laminační fólií s UV filtrem a následně nalepen na tenkou, avšak pevnou desku. Takový postup zajistí skutečnou kvalitu obrazu, jeho odolnost a syté barvy. 

Mohlo by se vám líbit

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...
- Komerční sdělení -zpravy

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek. Jinými slovy období, kdy si nemálo z nás řekne ono slavné...

Už jste četli?

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje