Mezoterapie je metoda používaná k oživení a vypnutí pleti. Jedná se o nechirurgickou metodu, která je přesto vysoce efektivní a stává se stále více a více populární.

Využití mezoterapie

Mezoterapie má mnohé možnosti využití. Používá se při problémech s mastnou kůží, vypadáváním vlasů i lupy. Napomáhá zbavovat se mimických vrásek, strií a jizev, a to včetně jizviček po akné. Využívá se také při problémech s vysokou pigmentací, celulitidou, nebo pokud trpíte rosaceou. Obecně mezoterapie působí jako prevence proti stárnutí a pomůže vám vyřešit věkem podmíněné změny pokožky.

Princip mezoterapie

Zákrok je založený na injekční aplikaci přípravků do střední vrstvy pokožky. Přesné složení přípravků, které se pod kůži zavádějí, se připravuje každému pacientovi na míru a odvíjí se od povahy úkonu a požadovaného konečného výsledku. Přípravky většinou obsahují aminokyseliny, koenzymy, lipolytické a vaskulární přípravky, vitamíny, homeopatické výtažky či přírodní léčivé extrakty. Nejčastěji se používá gelová substance z kyseliny hyaluronové, která má antioxidační účinky a vysokou schopnost vázat vodu, čímž pomáhá ke správné hydrataci pokožky. Pokud se injekční mezoterapie aplikuje na vlasovou část hlavy, vede to k ukončení problémů s vypadáváním vlasů. Injekční aplikace je bezbolestná, samotný zákrok trvá maximálně hodinu, konkrétní čas je závislý na velikosti ošetřované oblasti. Výsledky jsou viditelné již po třetím zákroku a mají dlouhotrvající efekt.

  OBEZITA, celosvětový problém

Zvažujete-li, že podstoupíte mezoterapii, nebojte se zajít například na pražskou kliniku Altos, a zeptat se na nezávazné konzultaci, jestli je tento zákrok pro vás vhodný a jak zařídit, aby zákrok splnil všechna vaše očekávání.

Post by admin

Comment(0)