- Komerční sdělení -zeny
ZdravíOdstranění celulitidy s TriActive metodou

Odstranění celulitidy s TriActive metodou

-

- Komerční sdělení -aktuality

Celulitidu má snad každý spojenou zejména s typickými barokními obrazy a sochami. Ale ani zdaleka to není jediný její výskyt. Potýká se s ní čím dál tím více lidí, a rozhodně nejde pouze o ty s pár kilogramy navíc. Je to zkrátka přirozená součást života, a pokud se pozorně podíváte na nějaké řecké sochy žen, znaky celulitidy na nich můžete nalézt také. Přesto však mnoho žen smutně postává před zrcadlem a sní o tom, že se jakýchkoliv příznaků celulitidy zbaví a pokud možno co nejjednodušeji a nejrychleji. Zvláště, když ani fyzická aktivita a správná životospráva nepomáhají. Právě pro takové ženy by mohl být dobrým řešením zákrok TriActive.

Výhody oproti klasické liposukci

Liposukce je chirurgický zákrok, tedy invazivní metoda prováděná při lokální nebo celkové anestezii. Spočívá v odstranění nadbytečné tukové tkáně z podkoží a po zákroku je nutné počítat s alespoň 14denním obdobím rekonvalescence. Oproti tomu TriActive metoda představuje neinvazivní zákrok s minimální zátěží pro organismus. Pomůže vám zpevnit modelaci kontur těla i obličeje, odstranit celulitidu, zkorigovat postavu a zpevnit povislou pokožku. Díky radiofrekvenčnímu liftingu TriActive se snadno zbavíte přebytečného tuku v oblasti břicha, hýždí, boční strany stehen, zad, rukou nebo dokonce i holení. Patří k nejúčinnějším procedurám rychlé redukce přebytečných tuků a korekce postavy a pomůže vám i tehdy, pokud byte náhodou nebyli spokojeni s výsledkem předchozí chirurgické liposukce.

Princip TriActive metody

Radiofrekvenční lifting TriActive používá speciální přístroj spojující vysokofrekvenční ultrazvuk s laserem, radiofrekvencí a lymfodrenáží. Tento speciální přístroj najdete kromě dalších míst i na pražské klinice Altos. Díky němu je možné rozmělnit v těle tukové buňky a přirozeným způsobem zajistit jejich odbourání. Působením tepla dochází v hlubokých vrstvách kůže i ke stimulaci novotvorby elastinu  kolagenu, tedy látek, které zajišťují pevnost a pružnost pokožky. Dochází tak k redukci výskytu celulitidy i malých tukových polštářků, zároveň se celá pokožka zpevní a ochablá kůže se začne vypínat.

Mohlo by se vám líbit

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich vývoje? Každý sice máme svůj vlastní vkus, ale mnohé rady...

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v závislosti na módních trendech, ikonách a lidském smýšlení a chápání...
- Komerční sdělení -zpravy

Ratanový nábytek zažívá velký návrat: proč si ho pořídit?

Ratanový nábytek se opět vrací do módy a není proto divu, že se s ním můžeme v interiérech i...

Už jste četli?

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich...

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje