- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiJak si zpestřit postelové hrátky s partnerem

Jak si zpestřit postelové hrátky s partnerem

-

- Komerční sdělení -aktuality

Pokud se vám zdá, že váš sexuální život ztrácí ten správný náboj a jiskru, měli byste ho trošku oživit. Nudný sexuální život znamená nefungující vztah a právě špatný sex je jednou z hlavních příčin rozchodů. Pokud máte zájem v sexuální oblasti více experimentovat, rozhodně navštivte erotický magazín. My vám zde dáme pár rad a tipů, jak zaručeně okořenit své postelové hrátky. 

1. Jiné polohy

Máte zaběhnutou rutinu a polohy, které vás už nebaví? Není nic jednoduššího, než vyzkoušet polohy úplně nové. Pokud nemáte na tyto věci fantazii, poraďte se s internetem nebo si kupte knihu Kamasutra. Nejzajímavější jsou například polohy 69, harfa či sloup.

2. Jiná místa

Používat pro sex stále jen postel je nudné. Vyzkoušejte místa jiná, experimentujte. Zkuste kuchyňský stůl, pračku nebo třeba klavír. Nemusíte se ovšem omezovat jen na vlastní dům či byt. Vyjděte ven a užijte si sex třeba v křoví za domem nebo v lese během procházky či na záchodech během divoké párty. Zkuste i veřejná místa jako je třeba lavička v parku. Jisté vzrušení tomu dodává i obava z toho, že budete přistiženi.

3. Sexuální hračky

Sexuální hračky jsou nejjednodušší a nejrychlejší cestou k tomu, jak si zpestřit postelové hrátky. Nejznámější hračkou je bezesporu vibrátor. Existuje mnoho druhů s různými funkcemi a každý je přizpůsoben jiným potřebám a preferencím uživatelky. Pokud tedy bojujete s otázkou, jak vybrat správný vibrátor, podívejte se na následující odkaz, který vám s volbou perfektně poradí – Jak vybrat vibrátor. Pro muže je třeba perfektní kroužek na penis. Některé jsou vybaveny stimulačními výčnělky nebo i minivibrátory. Kroužek si tak užije nejen muž, ale i žena. Hitem posledních let v oblasti erotických pomůcek je bezpochyby womanizer, který je ženami více než opěvován. Podrobnou recenzi na tento přístroj naleznete zde – Womanizer recenze.

4. Erotický kostým

Co může muže vzrušit víc než zahrát si nějakou sexy hru? Buďte chvíli sestřičkou, která nutně potřebuje vyšetřit svého pacienta, školačkou, co touží po doučování z matematiky nebo vám může naprosto stačit obyčejný černý či červený krajkovaný kostýmek s podvazky. Nebojte se svého partnera i překvapit, uvidíte, že bude rád a sexu to dodá patřičnou šťávu. 

5. Erotické akce

Pokud už jste opravdu zoufalí nebo jste prostě jen velcí experimentátoři, vyzkoušejte nějaké erotické akce. Zajděte spolu na striptýz nebo na swingers party. Při té příležitosti vyzkoušejte trojku nebo i čtyřku. Můžete se samozřejmě držet stranou a pouze pozorovat ostatní, jak si užívají. Tohle zaručeně vzruší vás oba a sex už vám bude fungovat jedna báseň. 

Předchozí článekMezoterapie
Další článekHypotéka pro mladé

Mohlo by se vám líbit

Těžká puberta aneb kdy začít pečovat o mladou pleť?

Když žasneme nad sametově krásnou pokožkou žen z východu, především z Japonska a Korey, zapomínáme většinou na to, že za...

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich vývoje? Každý sice máme svůj vlastní vkus, ale mnohé rady...
- Komerční sdělení -zpravy

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v závislosti na módních trendech, ikonách a lidském smýšlení a chápání...

Už jste četli?

Těžká puberta aneb kdy začít pečovat o mladou pleť?

Když žasneme nad sametově krásnou pokožkou žen z východu, především...

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje