- Komerční sdělení -zeny
Rady a NávodyNápojové automaty a kávovary se hodí do každé firmy

Nápojové automaty a kávovary se hodí do každé firmy

-

- Komerční sdělení -aktuality

Spousta podnikatelů se snaží svým zaměstnancům vytvořit příjemné pracovní prostředí a zajistit určitý komfort při práci. Uvědomují si, že vysoká spokojenost zaměstnanců se podepíše na dobře odvedené práci. Přívětivé prostředí vykouzlí nejen efektivně zvolený kancelářský nábytek, ale také maličkosti, jako je občerstvení. K těmto účelům v současné době slouží především nápojové automaty, jež jsou charakteristické snadnou obsluhou a minimálními nároky na údržbu.

Skvělá pramenitá voda

Na pracovní půdě nesmí chybět vhodné občerstvení. Samozřejmě, ne všude je dostupná kohoutková voda a ne všem tato voda chutná, a proto zaměstnanci vyhledávají bufet, kde zakoupit PET láhev s pitím. A pokud vaše firma nedisponuje bufetem, mohou být zaměstnanci frustrovaní. Nejjednodušším a nejefektivnějším řešením jsou nápojové automaty, které nabízí společnost FONTANA. Její produktové portfolio zahrnuje výdejníky pramenité vody se snadnou obsluhou.

Existují dva typy výdejníků – výdejníky pramenité vody s vyměnitelnými barely a výdejníky pramenité vody napojené přímo na vodovod. Pakliže zvolíte první variantu, firma se postará také o pravidelnou dodávku barelů.

Káva provoní celou kancelář

Voda je nutností, kdežto káva benefitem. Většina lidí tento kofeinový nápoj doslova miluje a ráda si ho dopřeje také na pracovišti. Abyste nemuseli pořizovat rychlovarnou konvici a neustále kupovat kávu, můžete sáhnout po kávových automatech. Zdánlivě se jedná o maličkost, která však zaměstnance potěší. Káva zbystřuje pozornost, povzbuzuje mysl a odbourává ospalost. A to jako zaměstnavatel byste svým pracovníkům měli dopřát. Kávové automaty se snadno ovládají. V nabídce jsou také kávovary na kapsle, přičemž kávové kapsle se snadno vloží do automatu, stiskne se tlačítko a během několika sekund je připravena lahodná káva.

nápojový automat

Mohlo by se vám líbit

Pozorování hvězd je jako pohled do minulosti

Vzhledem k tomu, že hvězdy jsou tak daleko a jejich světlu trvá tak dlouho, než dosáhne Země, je možné,...

Nejlepší speciality pro adventní čas? Vánočka a éclairky z pekařství PAUL políbené francouzským šarmem

Klasika, nebo experiment? Ať už milujete tradiční vánoční speciality, na něž nedáte dopustit, nebo upřednostňujete ochutnávání nových, originálních chutí,...
- Komerční sdělení -zpravy

Trpíte bolestí?

Paracetamol má analgetické a antipyretické účinky, což znamená, že tlumí bolest a snižuje tělesnou teplotu. Vyhledávají ji zejména pacienti trpící...

Už jste četli?

Pozorování hvězd je jako pohled do minulosti

Vzhledem k tomu, že hvězdy jsou tak daleko a...

Nejlepší speciality pro adventní čas? Vánočka a éclairky z pekařství PAUL políbené francouzským šarmem

Klasika, nebo experiment? Ať už milujete tradiční vánoční speciality,...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje