Během letních měsíců neexistuje nic příjemnějšího, než usednout na terasu a užívat si rodinné pohody. Léto se často pojí i s grilováním. Jestliže bydlíte v rodinném domku, neomezujte se na kompaktní gril, který musíte vždy vytáhnout ven a pečlivě připravit. Dnes jsou moderní zahradní krby, které mají na terase či v pergole své stálé místo a nabízejí také nespočet funkcí.

Zahradní krby pro milovníky masa i zeleniny

Na grilu můžete připravit celou škálu pokrmů. Není nic lepšího, než se v létě najíst venku na čerstvém vzduchu. Pohostit tak svou rodinu a přátele či si večer užívat volné chvilky u rozpáleného krbu, třeba i se sklenkou vína v ruce nebo s dobrou knihou na klíně. Pokud uvažujete o pořízení zahradního krbu, máme pro vás pár tipů, na co si dát při výběru pozor.

Kvalitní zahradní krby dokážou sloužit po mnoho let. Protože mají nespočet funkcí, většinou ani neuvažujete o tom, že byste krb vyměnili. Na začátku je sice nutné počítat s vyšší investicí, ta se vám ale vrátí zpět v pohodlnějším grilování. Zahradní krby jsou běžně rozšířené také o udírnu, ve které si snadno připravíte až několik kilogramů uzeného masa. Samozřejmostí by měl být moderní design, který se bude hodit k vaší zahradě a k celému rodinnému domu.

  Jak postupovat při výběru kuchyně na míru

Krby a grily Věříš

Pokud se s krbem nechcete stavět sami, můžete využít již hotové řešení od firmy Věříš. Na jejích webových stránkách naleznete o nabízených produktech bližší informace. Prodávají zde kvalitní krby ve víceúčelovém provedení. Na výběr máte celkem z pěti různých provedení a v rámci každého zpracování si ještě můžete zvolit barvu. Máte tak jistotu, že vybraný krb bude ladit s vaším exteriérem.

Grilovací rošt, otočný rožeň a vestavěná udírna jsou součástí i těch nejlevnějších řešení. Propracovanější krby pak disponují například vlastním odkladným prostorem, který určitě využijete pro přípravu masa, zeleniny a dalších grilovaných pokrmů.

 

Comment(0)