- Komerční sdělení -zeny
ZdravíZdravé opálení s GOJI

Zdravé opálení s GOJI

-

- Komerční sdělení -aktuality

Léto je v plném proudu a ještě rozhodně nekončí. Mnoho z nás má léto spojeno právě s opalováním, proto je důležité a nezbytné myslet nejen na ochranu před sluncem, ale i na rizika s tím spojená. Jak nám ke krásnému opálení může pomoci právě GOJI?

Padá na Vás letní únava? Potřebovali byste doplnit energii, vitamíny nebo jen chcetevypadat pěkně opáleně? Možností je několik, ale tou nejzdravější je, zakoupit si plody kustovnice čínské neboli GOJI! Plody kustovnice čínské hrají velkou roli v tradiční čínské medicíně a právě GOJI je známá jako prostředek dlouhověkosti. Málo z nás si uvědomuje, co všechno plody kustovnice čínské obsahují. GOJI je bohatým zdrojem antioxidantů. Další velmi důležitou složkou je například betasisterol, který zmírňuje problémy se zvýšenou hladinu cholesterolu nebo také s prostatou. Z důležitých vitamínů obsahuje GOJI především vitamín C, B1, B2, B6 a E. A jak nám mohou plody GOJI pomoci ke krásné a snědé pokožce?

Více beta-karotenu než mrkev a více vitamínu C než
pomeranče!

Plody kustovnice čínské alias GOJI patří mezi nejbohatší zdroj karotenů. Právě tyto barviva zodpovídají za barevnost ovoce či zeleniny. Řazeny jsou taktéž mezi antioxidanty přírodního původu a díky svým vlastnostem jsou proto pro nás natolik prospěšná.

Betakaroten podporuje správnou funkci zraku, zajišťuje mladistvý vzhled pleti, oddaluje proces stárnutí a tím i vrásek. Pokud budeme konzumovat potraviny s vysokým obsahem karotenu, můžeme tak docílit krásně snědé pokožky, aniž bychom se vystavovali rizikovému UV záření. Není tedy nic jednoduššího a zdravějšího, než si dát k odpolední svačince hrst sušených plodů GOJI.

Sexy bronzová barva pleti po celý rok?

Recept je jednoduchý. Zařaďte do svého jídelníčku HIMALYO GOJI ORIGINAL​. Doporučená denní dávka je 25 ml, avšak vy se nemusíte bát zvýšit dávku 100% juice BIO na dvojnásobek. Sušené plody GOJI EXCLUSIVE​ jsou skvělou alternativou zdravé svačinky do práce, na výlet i k vodě! Nezapomínejte na ně a mějte je stále u sebe! A v jakých dalších produktech můžete zázračné plody GOJI najít? Hitem zdravé výživy je GOJI!

 

Mohlo by se vám líbit

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich vývoje? Každý sice máme svůj vlastní vkus, ale mnohé rady...

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v závislosti na módních trendech, ikonách a lidském smýšlení a chápání...
- Komerční sdělení -zpravy

Ratanový nábytek zažívá velký návrat: proč si ho pořídit?

Ratanový nábytek se opět vrací do módy a není proto divu, že se s ním můžeme v interiérech i...

Už jste četli?

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich...

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje