- Komerční sdělení -zeny
Móda a StylSexuální trendy – chytrá erotika

Sexuální trendy – chytrá erotika

-

- Komerční sdělení -aktuality

V dnešní době je jen málo věcí, které se nemohou pyšnit označením „chytré“. Tento trend se nevyhýbá ani erotickému trhu. Vědecký pokrok jde nezadržitelně dopředu a projevuje se to i v čím dál pokročilejších erotických pomůckách.

Pozvánka domů ve smajlících

Emotikony jsou populárním typem konverzace – zejména v mladší generaci lidí. Díky nim lze skvěle vyjádřit nálada, pocity a jiné emoce, které člověk během komunikace zažívá. Tomu se přizpůsobují i aplikace, například v messengeru kromě velkého počtu nejrůznějších emoji najdete i gify či nálepky. Vzhledem k tomu, že sextexting je velmi oblíbeným způsobem komunikace, rozhodli se různé společnosti tuto zálibu podpořit. Nově si tedy můžete pomocí aplikace třetích stran do komunikátoru nainstalovat „DirtyEmojis“, díky kterým můžete partnerovi jednoduše sdělit, že máte chuť na sex.

Vibrace do rytmu

Erotická literatura s trochu jiným rozměrem zážitku – i to se dá zařídit pomocí erotické e-knihy s chytrým vibrátorem. Celý koncept spočívá v tom, že během dotyků obrazovky při čtení knihy se automaticky spustí zařízení „TheLittleBird“. Zařízení je schopné zjistit rychlost čtení a obzvláště pikantní pasáže vám potom zpříjemnit. Získáte tak intenzivnější smyslový zážitek z četby.

Knihy však nejsou jedinou oblastí, kam chytré vibrátory zavítaly. Oblažit se můžete i při poslechu hudby. Je už potom na vás, zda to bude hudba s erotickými texty či jenom oblíbená písnička. Vibrátor je schopen vibrovat do rytmu poslouchané hudby a připravit vám tak nezapomenutelné chvilky.

Ovládej mě

Chytré vibrátory jsou na trhu již nějaký ten pátek, avšak každý výrobce je činí chytré jiným způsobem. V dnešní době tak majitelka vibrátoru si může příjemné okamžiky užít sama či může nechat ostatní, aby vibrátor ovládali. Pokud k němu udělí přístup, kdokoliv může pomocí mobilního telefonu nastavovat četnost a intenzitu vibrací i její styl. Velkou novinkou je i sběr dat, díky kterým má žena kdykoliv k dispozici, jak často vibrátor používá či dokonce jak častý má orgasmus.

Je otázkou, kam bude vývoj erotických pomůcek směřovat a jak až daleko hodlá zajít. Je docela možné, že pokročilé technologii v budoucnu zcela nahradí eskort či jiné služby – jako je například erotická masáž či tantrická masážerotických masážních salonech.

Mohlo by se vám líbit

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...
- Komerční sdělení -zpravy

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek. Jinými slovy období, kdy si nemálo z nás řekne ono slavné...

Už jste četli?

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje