- Komerční sdělení -
Rady a Návody Zapomeňte na akné jednou provždy. Víme, co zabírá!

Zapomeňte na akné jednou provždy. Víme, co zabírá!

-

- Komerční sdělení -

Akné představuje nepříjemný kožní problém pro nejednu ženu i muže. Nejvíce se vyskytuje v období puberty, kdy akné trápí více než 90 procent dospívajících. Může se však vyskytovat i v dospělosti. Za tento stav mohou jednak hormonální změny, jindy zase genetické predispozice, také špatná životospráva anebo nadměrný stres. Alfou a omegou takovéto pokožky je pravidelné ošetřování. A jak jste na tom vy? Děláte pro svou pleť maximum?

Co je vlastně akné? Jak vzniká?

Akné je v podstatě zánětlivé onemocnění. Projevuje se ucpanými póry, které mají podobu buď černých teček, anebo v horším případě jde o červené zánětlivé projevy na pokožce. Za vším je kožní maz, který se pod pokožkou tvoří a dostává se na povrch kůže přes vývod mazové žlázy. Jestliže je produkce mazu nadbytečná, dochází k ucpávání vývodu mazové žlázy. Zde se maz ucpává, neboť se i nadále vyrábí. V takovém prostředí se začínají tvořit bakterie, kterým se tady daří, jelikož je pro ně maz potravou. Jakmile se přemnoží, spolu s přeplněnou žlázou způsobí podrážení. Následně dochází k prasknutí mazové žlázy, tím se pokožka zanítí, zčervená a na tváři se objeví akné.

Jak pečovat a aknózní pokožku?

Jak už bylo řečeno, bojovat s akné lze pravidelným ošetřováním. Zapomeňte na domácí vymačkávání a škrábání projevů. Takové chování je absolutně nevhodné. Riskujete, že se vám problematická místa ještě více zanítí, akné se bude hojit déle. Násilím nikdy neodstraňujte zarudlé komedony. S velkou pravděpodobností se vám to totiž nepovede. Navíc pokud k tomu použijete nehty, na kůži si můžete způsobit jizvičky, až malé, tak viditelné. Dále si zánět vmáčknete ještě hlouběji do kůže a vystavujete se riziku, že se vám infekce zanese do krve. Jednoduše řečeno si způsobíte mnohem více potíží.

Možná vás také napadne, že na aknózní pokožku platí umývat, umývat a umývat. To je pravda jen z části, neboť přílišné čištění se může projevit ještě větším podrážděním. V ideálním případě, tak jak je to správné, je nutné problematickou pleť šetrně čistit, vyživovat a ošetřovat takovými prostředky, jež pokožku nezatíží a hlavně jí pomůžou.

Unikátní přístroj Face-up

Pohlazení pro vaši pokožku přinese kupříkladu přístroj Face-Up, který je speciálně určen pro léčbu akné. Brněnští vědci ve spolupráci s lékaři a techniky z lékařské fakulty Karlovy univerzity v Plzni a výzkumným týmem brněnské firmy Enjoy Trade vyvinuli tuto unikátní metodu, pomocí které lze projevy akné účinně tlumit. Přístroj Face-Up funguje na principu magnetického, světelného a tepelného silového pole. Tím se urychluje metabolismus buněk a zlepšují se vlastnosti pokožky.

Aplikace je velmi snadná a příjemná. Stačí přiložit aplikátor Face-Up pulzujícím světlem na pokožku a po dobu alespoň 10 minut pomalými pohyby přejíždět postiženou oblast. Jestliže toto budete provádět denně, zaručeně vás výsledek pozitivně překvapí. Účinnost přístroje byla totiž testována na 190 pacientech s výrazným výskytem akné. Až 90 % pacientů bylo s léčbou maximálně spokojeno. Přístroj jim pomohl akné utlumit.

Toužíte-li po čisté pleti bez akné, aniž byste se museli na veřejnosti stydět, jako doposud, vyzkoušejte novou metodu Face-Up.

vlastnosti-pristroje-face-up

Mohlo by se vám líbit

Chcete si zpříjemnit ráno francouzskou snídaní?

Pekařství PAUL Vám nabízí řadu možností, jak Vaše přání splnit.  Skvělou snídani si můžete objednat nejen prostřednictvím e-shopu pekařství, ale...

Útulné hnízdečko pro miminko navodí pocit bezpečí

Čekáte miminko a pomalu začínáte s výbavičkou? Zajisté budete chtít pro svého drobečka jen to nejlepší. V posledních letech...
- Komerční sdělení -

Měkká náruč mikroplyše

Jedním z nejoblíbenějších materiálů ložního povlečení je v současné době mikroplyš. Oceníte u něho nejen příjemný pocit na omak, ale také...

Už jste četli?

Chcete si zpříjemnit ráno francouzskou snídaní?

Pekařství PAUL Vám nabízí řadu možností, jak Vaše přání...

Útulné hnízdečko pro miminko navodí pocit bezpečí

Čekáte miminko a pomalu začínáte s výbavičkou? Zajisté budete...
- Komerční sdělení -

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje