- Komerční sdělení -zeny
BydleníPoužití pepřového spreje při útoku psem

Použití pepřového spreje při útoku psem

-

- Komerční sdělení -aktuality

Zná to pravděpodobně spousta majitelů psů. Krásné slunné odpoledne a vy si vyrazíte se svým čtyřnohým miláčkem na procházku. Psa máte řádně na obojku, dokonce s náhubkem. V nepozorovaný okamžik se na váš či vašeho mazlíčka vyřítí daleko větší a agresivní plemeno. Jak takovou situaci řešit a jak bránit sebe sama či vlastního psíka?

Odpovědí na tuto otázku se vám stane moderní pepřový sprej, který lze použít nejenom proti lidem, ale také zvířatům. Mnozí zvědavci se však budou ptát, jaký dopad to má na agresivního psa?

Braň se nebezpečnému zvířeti

Z vašeho úhlu pohledu určitě pozitivní. Pakliže dobře míříte a stříknete psovi pepřový sprej do očí nebo do čenichu, ve většině případů je během několika sekund paralyzován a vy máte dostatek času na útěk. Obvykle se zvíře z podobného zásahu vzpamatovává až celou hodinu.

Při použití této „zbraně“ musíte mít na vědomí, že zásah by měl být co nejpřesnější a včasný, jinak dojde k naprosto odlišným situacím.

  • Při nepříznivých povětrnostních podmínkách lze oslepit sebe sama či vlastního psa.
  • Zasáhnete-li agresivního psa v malé míře, může ho to ještě více vyprovokovat.

I z těchto důvodů musíte pořizovat kvalitní pepřové spreje, které nabízí internetový specialista na osobní obranu. Je jím e-shop braňse.cz, jehož produktová nabídka je v tomto ohledu dostatečně bohatá.

Nebojte se o zdraví cizího psa

Jestliže i přes nutnou dávku sebereflexe stále dumáte nad tím, zda zvířeti neublížíte, vězte, že nikoliv. Popřípadě dejte přednost speciálním pepřovým sprejům, jež slouží pro odehnání cizího psa.

V takové situaci je to to nejmenší co lze udělat pro obranu své osoby či domácího mazlíčka. Pepřový sprej je totiž investicí v řádu několika desítek korun, navíc ho upotřebíte i při napadení člověkem a v mnoha dalších situacích. Mějte ho proto neustále při sobě.

Mohlo by se vám líbit

Těžká puberta aneb kdy začít pečovat o mladou pleť?

Když žasneme nad sametově krásnou pokožkou žen z východu, především z Japonska a Korey, zapomínáme většinou na to, že za...

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich vývoje? Každý sice máme svůj vlastní vkus, ale mnohé rady...
- Komerční sdělení -zpravy

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v závislosti na módních trendech, ikonách a lidském smýšlení a chápání...

Už jste četli?

Těžká puberta aneb kdy začít pečovat o mladou pleť?

Když žasneme nad sametově krásnou pokožkou žen z východu, především...

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje