- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiPermanentní make-up šetří čas i zvýší sebevědomí

Permanentní make-up šetří čas i zvýší sebevědomí

-

- Komerční sdělení -aktuality

Doba je uspěchaná a mnoho žen si musí pečlivě zorganizovat celý den od brzkého rána. Každá minuta je dobrá a ne všechny dámy chtějí trávit čas u zrcadla. Přesto touží po upraveném vzhledu a pocitu sebejistoty. V těchto případech pomáhá permanentní make-up. Jak to funguje a kdo si ho oblíbil? 

Permanentní make-up nejen pro vytížené ženy 

Mnohé ženy upřednostňují permanentní make-up, protože nemají čas na denní líčení. Jiné mu dávají přednost například kvůli sportu, neboť tento typ make-upu vydrží bez problémů vodu, saunu a pocení. Ženy tak nemusí řešit, že si z práce půjdou rovnou zacvičit a následně se dlouho věnovat odličování a líčení. 

Nejen z praktických důvodů si klientky studia Beauty ART pořizují permanentní make-up. Některé ho preferují ze zdravotních důvodů. Kupříkladu ženy s jizvami na místech, která se běžně líčí, avšak obyčejný make-up na nich nedrží či vypadá nepřirozeně. Ať už se jedná o jizvy na rtech či na obočí, tak permanentní make-up v takových případech velmi pomůže a ženě zvedne sebevědomí, protože jemně zakryje nedostatky. Vyhovuje i klientkám, které mají zrakovou vadu a každodenní líčení by pro ně bylo téměř nemožné. 

Beauty ART – kosmeticky salon Praha je tu pro vás  

Aplikace permanentního make-upu se provádí speciálním přístrojem, který do povrchové vrstvy pokožky pomocí mikro-jehliček aplikuje barevné pigmenty. V rámci takové procedury je proto lepší se obrátit na odbornice z Beauty ART – kosmetický salon Praha. Tam se o vás postarají, situaci zkonzultují a vyberou takové prostředky, které zvýrazní rysy tváře. Dbají tu na přirozenost, takže obličej zůstane po zákroku svěží a upravený. 

Specializují se na úpravu obočí, u kterého upravují délku, šířku i barvu a chybějící obočí vykreslí vláskovou metodou. Obočí působí po zákroku přirozeně. Permanentní make-up očních linek zvýrazní oči a rty lze touto metodou konturovat, stínovat a výplní docílit vylepšení tvaru. 

Postarají se i o vaše nehty 

Ve studiu Beauty ART – manikúra Praha se rádi postarají i o vaše na nehty. Nabízí oblíbenou francouzskou manikúru, která působí přirozeně a elegantně. O přírodní nehty se stará japonská manikúra P-Shine. Ta zvyšuje pevnost nehtu a působí jako prevence proti lámání. Jessica Systém s řadou pěsticích a ochranných laků vrací nehtům přirozený lesk. Salon Beauty ART- Manikúra Praha vás nezklame a garantuje profesionální ošetření nehtů těmi nejkvalitnějšími prostředky.

 

Náš tip: Každá žena, která o sebe ráda pečuje, ocení v domácnosti svůj toaletní stolek.

Mohlo by se vám líbit

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit pět základních kroků, takže je zde pro vaše potěšení a...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...
- Komerční sdělení -zpravy

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Už jste četli?

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje