- Komerční sdělení -zeny
Rady a NávodySlužby moderního pneuservisu Icarauto

Služby moderního pneuservisu Icarauto

-

- Komerční sdělení -aktuality

Odvětví servisů pneumatik urazilo za poslední desetiletí a roky obrovský kus cesty. A to sice směrem k zákazníkům a jejich spokojenosti. V nabídce servisů se tak objevila spousta doplňkových služeb, kterými se snaží zaujmout a „rozmazlovat“ svoje zákazníky. Ale jak se říká, nic není tak dobré, aby to nemohlo být ještě lepší. To vědí i v pneuservisu Icarauto, kde se rozvoji služeb pravidelně věnují.

Špičkové vybavení pneuservisu

Kromě dlouholetých zkušeností a praxe se mohou pochlubit i jedinečným strojovým vybavením. Bez nadsázky jde o nejlepší možné vybavení pneuservisu, které si můžete objednat. Podobným vybavením častokrát nedisponují ani renomované značkové servisy. V Icarauto tak najdete špičkový automat na nazouvání a vyzouvání pneumatik. Díky němu nehrozí žádné poškození disků neodbornou manipulací. Vše je přesně a pečlivě řízeno počítačem. Díky strojovému vybavení je možné přezout kola až do průměru 30“ a šířky 550mm. Nejmodernější vyvažovací zařízení s kompletní diagnostikou pak dokáže odhalit i případné vnitřní poškození pneumatik a zabránit tak nejhoršímu.

Doplňkové služby které potěší Icarauto

Velmi vyhledávanou službou je možnost uskladnění sady pneumatik nebo celých mimo sezónu. Ušetříte tak nejen místo v garáži, ale také spoustu starostí s uskladněním. Přitom je o vaše pneumatiky náležitě postaráno. Před uskladněním jsou pečlivě umyty ve speciální myčce a následně naimpregnovány a uskladněny v ideálním prostředí. Zamezí se tak jejich předčasnému a zbytečnému stárnutí a povrch pneumatiky zůstává déle pružný.

Služby firmám

Jste firma, která potřebuje přezout svůj vozový park, ale vozidla mít stále k dispozici? I tady má Icarauto  řešení. Nabízí jednoduchou a přitom efektivní možnost dojezdu týmu techniků, kteří přijedou do vaší firmy i s potřebným vybavením. Pak už není nic jednoduššího, než přezout vaše vozidla přímo ve vaší garáži nebo na vašem firemním parkovišti. Nechte se rozmazlit špičkovými službami.

Pneuservis Icarauto

Mohlo by se vám líbit

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich vývoje? Každý sice máme svůj vlastní vkus, ale mnohé rady...

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v závislosti na módních trendech, ikonách a lidském smýšlení a chápání...
- Komerční sdělení -zpravy

Ratanový nábytek zažívá velký návrat: proč si ho pořídit?

Ratanový nábytek se opět vrací do módy a není proto divu, že se s ním můžeme v interiérech i...

Už jste četli?

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich...

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje