Mytí oken není pro většinu z nás zrovna kratochvílí, kterou bychom rádi trávili svůj volný čas. Internet se jen hemží zaručenými tipy na to, jak si tuhle neoblíbenou součást úklidu domácnosti usnadnit. Od ryze „babičkovských“ receptů po naprosto moderní úklidové prostředky. Jak umýt okna konečně efektivně?

Mám nový koníček – mytí oken

Elegantní řešení představují čisticí prostředy Alori. Jedná se o přípravky založené na bázi nanotechnologií. Díky tomu jsou až o 80 % účinnější než běžné čističe. Zásadní předností je, že k úklidu s nimi nepotřebujete vodu. Bez nadsázky ho tak zvládnou i vaše děti. O to rychleji se s nepopulární činností vypořádáte. Rychleji už to půjde jen tehdy, až se okna naučí umývat sama. I s malým balením vyčistíte okna v celém bytě. Můžete tak směle skončit s arzenálem čisticích prostředků, které zabírají doma mnoho prostoru, a navíc mohou být nebezpečné. Proto je nezbytné je důsledně schovávat před dětmi i domácími mazlíčky.

  Nové celoskleněné dveře SAPGLASS v retro designu

Zapomenout směle můžete i na pracné leštění, kdy se veškeré vaše snahy zpravidla zhatí s prvními slunečními paprsky, které zcela nemilosrdně odhalí každou šmouhu. Alori po sobě žádné nezanechá, na okně zůstane pouze vysoký lesk.

Sklo se díky unikátní technologii potáhne speciálním filmem. Ten odpuzuje vodu. Velmi zjednodušeně si lze tento princip představit podobně jako stěrače v automobilu. Tím současně přestanou tabulky přitahovat špínu a vydrží déle čisté.

Nano kosmetika Alori

Víc než úklid

Celý postup je ekologický, výrobky značky Alori jsou 100% biologicky odbouratelné. Neobsahují parabeny, silikony ani fosfáty. Jsou tedy plně biologicky odbouratelné a k přírodě velmi šetrné. A samozřejmě i bezpečné, nemusíte se obávat nechat po bytě pohybovat bezprostředně po úklidu jak své ratolesti, tak i svoje zvířecí miláčky.

Prostředky z dílny Alori účinně navíc ochrání nejen vlastní skla, ale také rámy a okenní parapety, které chrání proti mechanickému opotřebování. Alori je ryze českou společností, pro které patří mezi stěžejní hodnoty maximální funkčnost a praktičnost nabízeného sortimentu, a to jak obsahem, tak i designem obalu.

  Optimalizace webových stránek – SEO - co to vlastně je?

 

Comment(0)