Kromě spánku lidé rádi využívají postele z masivu k romantickým radovánkám a nejrůznějším skopičinám. Proto se rádi spolehnou na příjemný uchop teplého a pevného dřeva, nejčastěji bukového. Masivní postele jsou oblíbené především pro svůj inovativní vzhled, přirozenost a potenciál vytvořit skutečně pohodlnou, domáckou klímu. Co ale kvalitní lůžko a vaše peněženka, jde to dohromady? Postele z masivu se mohou zdát dražší , a proto jen někteří lidé se rozhodnou zakoupit kvalitní postýlky z masivního dřeva. Z nouze raději volí cenově dostupnější vytvořené z dřevotřískové fošny které se brzo rozpadnou a musí se znovu koupit. Skutečná úspora peněz dojde až s kvalitní postelí z přírodního masivního dřeva jako je dub nebo buk.

Kvalitní ložnice z masivu

Bíle lakované postele, které vypadají, že ani nejsou vyrobeny ze dřeva, jsou opravdu vyrobeny z masivu prvotřídní kvality. Postele z masivu – při jejich tvorbě se užívá kvalitní, dobře vysušené dřevo bez suků , může se to být buď z celé desky, nebo skládací díly jednotlivých kusů, spojené lepidlem, které se následně brousí, opatří olejem či lakem se namoří do různých odstínů. Nové postele z masivu 180×200 jsou dominantním dílem v interiéru. Aby postele z masivu nevydávaly škodlivé látky, musí se užít vysoce kvalitní, ekologicky šetrný lak na bázi vody nebo voskové oleje. Postele z ušlechtilého bukového dřeva jsou obdivovány především pro krásu textury a trvanlivost.

  Trampolíny

Dostupné celo-masivní postele

Postele z masivu se vyznačují jednoduchým vzhledem a originalitou svého designu, odstínu, a pocitu. Naše národní různé druhy dřev jsou považovány nejlepší, dub, buk – udrží krásu a luxus povrchu po sáhodlouhou dobu. Poddajnost přírodního dřeva přispěla k tomu, že postele bývají vždy ozdobeny různými výfrezy a vzory, díky čemu jsou vaše nové manželské postele z masivu elegantní a osobité. Právě díky této osobitosti je doporučeno nakupovat prvky ložnicové soupravy ne samostatně, ale celou sadu najednou (obvykle postel, šatní skříň, noční stolky, komoda), protože pak se může stát, že nenajdete komponenty, které by se daly sladit.

Post by admin

Comment(0)