- Komerční sdělení -zeny
BydleníPostele z masivu – pro nerušenou romantiku

Postele z masivu – pro nerušenou romantiku

-

- Komerční sdělení -aktuality

Kromě spánku lidé rádi využívají postele z masivu k romantickým radovánkám a nejrůznějším skopičinám. Proto se rádi spolehnou na příjemný uchop teplého a pevného dřeva, nejčastěji bukového. Masivní postele jsou oblíbené především pro svůj inovativní vzhled, přirozenost a potenciál vytvořit skutečně pohodlnou, domáckou klímu. Co ale kvalitní lůžko a vaše peněženka, jde to dohromady? Postele z masivu se mohou zdát dražší , a proto jen někteří lidé se rozhodnou zakoupit kvalitní postýlky z masivního dřeva. Z nouze raději volí cenově dostupnější vytvořené z dřevotřískové fošny které se brzo rozpadnou a musí se znovu koupit. Skutečná úspora peněz dojde až s kvalitní postelí z přírodního masivního dřeva jako je dub nebo buk.

Kvalitní ložnice z masivu

Bíle lakované postele, které vypadají, že ani nejsou vyrobeny ze dřeva, jsou opravdu vyrobeny z masivu prvotřídní kvality. Postele z masivu – při jejich tvorbě se užívá kvalitní, dobře vysušené dřevo bez suků , může se to být buď z celé desky, nebo skládací díly jednotlivých kusů, spojené lepidlem, které se následně brousí, opatří olejem či lakem se namoří do různých odstínů. Nové postele z masivu 180×200 jsou dominantním dílem v interiéru. Aby postele z masivu nevydávaly škodlivé látky, musí se užít vysoce kvalitní, ekologicky šetrný lak na bázi vody nebo voskové oleje. Postele z ušlechtilého bukového dřeva jsou obdivovány především pro krásu textury a trvanlivost.

Dostupné celo-masivní postele

Postele z masivu se vyznačují jednoduchým vzhledem a originalitou svého designu, odstínu, a pocitu. Naše národní různé druhy dřev jsou považovány nejlepší, dub, buk – udrží krásu a luxus povrchu po sáhodlouhou dobu. Poddajnost přírodního dřeva přispěla k tomu, že postele bývají vždy ozdobeny různými výfrezy a vzory, díky čemu jsou vaše nové manželské postele z masivu elegantní a osobité. Právě díky této osobitosti je doporučeno nakupovat prvky ložnicové soupravy ne samostatně, ale celou sadu najednou (obvykle postel, šatní skříň, noční stolky, komoda), protože pak se může stát, že nenajdete komponenty, které by se daly sladit.

Mohlo by se vám líbit

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...
- Komerční sdělení -zpravy

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek. Jinými slovy období, kdy si nemálo z nás řekne ono slavné...

Už jste četli?

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje