Stylový dětský pokoj je snem nejen mnoha dětí, ale i jejich rodičů. Právě oni jsou strůjci těchto místností. Děti si často pouze vybírají konkrétní dětské hrdiny, případně barevné ladění vlastního pokojíku. Jestliže se řadíte mezi rodiče, kteří se rozhodli s dětským pokojem něco dělat, nepřestávejte číst. Vybrat si totiž můžete spousty dekorací schopných vtisknout jakékoli místnosti svou vlastní krásnou tvář. Chybí-li vám fantazie, nemusíte zoufat, jelikož se na nejznámější a nejoblíbenější motivy určené do dětských pokojů podíváme mnohem podrobněji. Můžete si být jistí, že se nakonec inspirujete. My se konkrétně podíváme nejprve na 3 motivy dívčí a následně na stejné množství chlapeckých.

Roztomilé sovy

Kdo by neznal sovy? Tato zvířata bývají považována za jakýsi symbol moudrosti a hloubavosti. Není se čemu divit, když se sova zobrazí navíc s brýlemi a knihou, celkový dojem je jednoznačný. Prostě jde o zvíře, které je moudré a šlechetné. Zároveň ale sovičky mohu být velmi roztomilé. Každá má jiné oči, tvar uší a samozřejmě jsou všechny také vyvedené v různých barevných kombinacích. Tím doznává obrázek více na atraktivitě. 

  Co si pořídit v šedé barvě?

Baletky v květinách

https://myloview.cz/fototapety/podle-interieru/detsky-pokoj/

Krásná fototapeta do dětského pokoje pro dívky je i ta, jež zobrazuje tančící baletky v kombinaci s krásnými květinami. Ladné pohyby tanečnic skvěle k těmto květinám ladí a dostanete kombinace vyznačující se jemností a opravdovým vkusem. Barevně jsou květiny samozřejmě laděny spíše do teplejších odstínů světlejší červené, oranžové a dalších barevných variací. Monstrózní květiny vypadají v kombinaci s tančícími baletkami kouzelně. Srdce nejedné mladé dívky při pohledu na takovouto fototapetu nemůže zůstat bez citu.

Mořské víly v černobílém provedení

Mezi tradiční mystické ženské motivy spojené s podmořským životem patří bezesporu mořské panny. Tyto obyvatelky nekonečných oceánů bývají zobrazovány ve spoustě různých podob. Zajímavé jsou černobílé variace, které zobrazují mořské víly jak staticky, tak i v pohybu. Kombinují tyto podobizny také s nápisy, jež s nimi velmi vkusně korespondují.   

Ráj pro malého fotbalistu

https://myloview.cz/fototapety

Spousta malých kluků sní o tom, že se stanou fotbalovými hvězdami, jež budou mít nakonec celý svět u nohou. Fotbalová fototapeta dětský pokoj dokonale oživí a malému fotbalistovo udělá velkou radost. Bohatě přitom postačí pouze zdánlivě obyčejný motiv fotbalového míče. Těch je pochopitelně hned několik a mohou být rozesety kompletně po celé stěně, která pojímá právě onu fototapetu. Moc hezky vypadají i velmi jednoduché míče v bíločerné kombinaci. Na bílé zdi působí vkusně, svěže a velmi jednoduše. Malému hráči se dokonale přizpůsobí, vám se bude líbit a návštěvy, tedy především ty pánské, budou mile překvapeny.

  Kam vyraziť za nákupom detské obuvi? No predsa na cooltopanky.sk

Závodní auta, rychlá kola a klasické cyklo motivy

Někteří kluci příliš na sporty nejsou, nicméně milují všechno, co jakkoli souvisí s rychlostí a akcelerací jako takovou. Proč také ne? Vždyť automobily mohou zdobit dětský pokoj v mnoha zajímavých variacích. Může se klidně jednat o závodní monoposty formule 1, nebo auta ve stylu filmu Rychle a zběsile. Zajímavá jsou také nejrůznější terénní vozidla, případně motocykly. Především ty závodní jezdící po silnicích vypadají moc hezky. Pokud dítě tíhne spíše ke kolům, může mít v pokojíku například cyklistu, optimálně toho na horském kole, jak se snaží přeskočit nějakou tu překážku. Všechny takovéto obrázky charakterizuje jedno slovo, kterým je pohyb. Ten by měl být v dětském pokoji určitě cítit. Vždyť jsou to právě děti, jež mají spousty energie na rozdávání.   

A co zvířata? Ta jistě nic nezkazí!

Kterému dítěti by se nelíbily fototapety se zvířaty? Asi každému. My jsme je zařadili mezi záležitosti spíše chlapecké, nicméně svoji roli sehrají i v dívčím pokoji. Záleží na tom, jaká zvířata vyberete. U chlapců hrají hlavní roli hlavně šelmy typu tygrů nebo lvů. Holky milují spíše koně. Jaksi neutrálně vystupují ryby. Zařadit je do chlapeckého nebo dívčího pokoje není žádný problém. Sedí totiž všude. 

Post by admin

Comment(0)