- Komerční sdělení -zeny
Móda a StylTřpyt a kabelky podzimních barev. Přesně to se bude...

Třpyt a kabelky podzimních barev. Přesně to se bude nosit ke konci roku

-

- Komerční sdělení -aktuality

Módní trendy se mění jako na běžícím pásu a jen málokteré z nich zůstanou na vrcholu žebříčku popularity déle jak jednu sezonu. Třeba to ale v případě aktuálních zimních a podzimních novinek bude jiné. Vytáhněte z peněženek své H&M dárkové poukazy a Zalando kupóny a vrhněte se do víru nakupování! Jenže co konkrétního si pořídit?

Všechno, co se třpytí

Jestli jste měli dříve pocit, že třpytivé kousky se nosí jenom na večírky nebo k vánočnímu stromečku během Štědrého dne, nyní se můžete s tímto výrazným prvkem vašeho šatníku více rozšoupnout. Podzim a zima povolují všechno, co se třpytí, nosit i v běžném životě. Proto se nebojte vzít si flitrovaný top i do společnosti. Pokud ho zatím nemáte, je čas si ho pořídit.

A když už budete ve víru nakupování, nebojte se sáhnout i po takto výrazné kabelce nebo jiném podobném prvku. Zelenou mají dokonce i boty, které se budou třpytit na míle daleko. Je ale pravdou, že tento kousek je pouze pro odvážlivé jedince. Troufnete si na to?

Když kabelky, tak v podzimních barvách

Letošní zima se nebude nést ve znamení barev. Neutrálních barev bylo na konci roku už dost, proto si ponechte kabelky z podzimu a noste je se vší pýchou a radostí. Kabelka v podzimních barvách bude dokonalým zpestřením kdejakého zimního outfitu, proto se nebojte po ní sáhnout, ať už jdete na rande, do kina nebo do práce.

A jaké barvy jsou typické podzimní? Letos vede oranžová a okrová, ale také hořčicově žlutá nebo růžová, pokud byste chtěli vystoupit z davu.

Když pleteniny, tak s průstřihy

Co by to bylo za zimu, kdybychom nemohli nosit svetry! Samozřejmě i letos se svetry dostávají do popředí, jenom jsou jiné než v posledních letech. Nyní se pozornost upíná hlavně na pleteniny s průstřihy, které budou mít zajímavé detaily.

Proto se nebojte investovat do takových svetříků, které mají zajímavé komponenty, jako dřevěné knoflíčky či podobné aplikace. Nebojte se pak takové zajímavé svršky zkombinovat s kalhotami, džíny nebo sukněmi.

Mohlo by se vám líbit

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich vývoje? Každý sice máme svůj vlastní vkus, ale mnohé rady...

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v závislosti na módních trendech, ikonách a lidském smýšlení a chápání...
- Komerční sdělení -zpravy

Ratanový nábytek zažívá velký návrat: proč si ho pořídit?

Ratanový nábytek se opět vrací do módy a není proto divu, že se s ním můžeme v interiérech i...

Už jste četli?

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich...

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje