Není to tak dlouho, co ještě nikdo neřešil, jaké jídlo vlastně jíme. Několik desetiletí zpět jsme prostě zašli do obchodu, nakoupili, co nám chutná a pokrm následně tepelně zpracovali nebo rovnou snědli. Dnes je ale všechno jinak. Svět se globalizuje, naše vědění se zvětšuje a tlak na kvalitní a vyváženou stravu roste. A výjimkou nejsou ani tekutiny.

Potěšení plné zdraví

Pro někoho je čistá voda téměř sprosté slovo, spousta z nás se ji tedy snaží nahradit slazenými nápoji, případně alkoholem. Co kdybychom vám ale řekli, že existuje řada alternativ, které nejenže osvěží, ale zároveň dodají tělu dostatek živin? Příkladem může být Matcha tea. K dostání je v plastové lahvi jako hotový produkt, ale také jako sypaný čaj. Chcete-li se nakopnout do zbytku dne, nebo právě vstáváte a rádi byste vydatný přísun energie, neexistuje lepší možnost.

Dobrou práci odvede i korejský ženšen. Výtažek v podobě čaje potěší milovníky lahodných a aromatických nápojů. Dostupné jsou taktéž jemně nakrájené plátky ženšenu naložené v medu či bonbony, nad nimiž se budou rozplývat zejména příznivci sladkých a sladkokyselých pokrmů. K dispozici je taktéž sladký sirup a energetický nápoj. Díky jeho léčivým účinkům navíc nemusíte mít strach, že toto sladké potěšení bude mít negativní dopad na váš organismus či imunitu.

  Jak na pigmentové skvrny

Kde nakoupit?

Pakliže váš odstavce výše inspirovaly k tomu, abyste vyzkoušeli něco nového a udělali něco dobrého pro vaše tělo, máme pro vás skvělý tip, kde nakoupit. Ať cílíte jen na korejský ženšen či matcha tea, nebo byste svoji kuchyni rádi obohatili o zbrusu nové pokrmy, zdravá výživa e-shop Kaumy nabízí přesně to, co hledáte. V nabídce tu naleznete čaje na hubnutí, přípravky vhodné ke snižování krevního tlaku a cholesterolu či sladkosti pro diabetiky. Nabídka je široká a vybere si z ní kdokoliv.

Post by admin

Comment(0)