Není krásnější ženy než té, která se cítí sebevědomě a zároveň je plně spokojená se svým vzhledem. K dosažení tohoto slastného pocitu, kdy jste si stoprocentně jista sama sebou, vám může významnou měrou dopomoci i zkrášlení vašeho obočí, a to třeba právě pomocí procedury mikropigmentace. Ač se to na první pohled nemusí zdát zřejmé, tak dokonale upravené obočí je středobodem toho, jak bude na okolí působit vaše tvář. Nachází se totiž hned nad očima, jež jak známo jsou tím prvním, kam většina lidí směřuje svůj zrak, když potká někoho nového. 

Samotný proces je pak založen na čepelkové metodě, respektive vláskování, která je ve světě známá spíše jakožto japonská technologie permanentního make-upu Microblading. Ano, správně, jedná se o trvalou úpravu obočí, tudíž již více nebudete muset každý den řešit, zdali vaše obočí vypadá dobře, pokaždé totiž bude perfektní. Navíc se prozatím jedná o jedinou metodu, jež dokáže napodobit přirozený tvar a strukturu obočí, nikde jinde tedy lepšího výsledku, než v Marvels nedosáhnete. 

Zkrášlení obočí, které nebolí 

Rovněž se jedná o ruční metodu permanentního make-upu, jež se provádí vykreslováním jednotlivých chloupků obočí pomocí speciálních jehel nazývaných čepelky. Prostřednictvím této techniky lze tak kupříkladu dosáhnout efektu hustějšího a plnějšího obočí, které je ale téměř nerozeznatelné od toho přírodního. Výsledkem tohoto zkrášlovacího procesu je však nejenom krásný, ale přitom přirozený vzhled obočí, ale i příjemně a bezbolestně strávený čas pod rukama zkušené kosmetičky. 

  Vánoční degustace vína proběhla v hvězdném stylu

Pokud vás nabídka oslovila a chtěla byste taktéž oslnit okolí bezchybným obočí, můžete se obratem objednat na adrese Rooseveltova 10 prostřednictvím fb stránek.

Post by admin

Comment(0)