- Komerční sdělení -zeny
Rady a NávodyCoverlock CV3550

Coverlock CV3550

-

- Komerční sdělení -aktuality

Krásný lemovací steh dokáže ušít Coverlock Brother CV3550, který jako jeden z mála má oboustranně krycí steh. Používáme na něj aparát na šití horem krycího stehu.

Na tento steh je potřeba tři jehly a pět nití. Klasické strojové šicí jehly s označením 130/705 H . Nitě nejlépe značky Unipoly, ty mají nejlepší kvalitu žádné součky ani nopky. Steh se používá pro dokonalé ploché švy, nejčastěji na funkčním oblečení. Coverlock má hodně jednoduché navlečení. Každá nit má svoji barvu a tou je označena trasa pro navlečení. Velkou výhodou je ještě nastavení délky stehu a diferenciální podávání. LED osvětlení už bereme jako samozřejmost již pomalu u všech coverlocků tak i overlocků a šicích strojů.

Tento oboustranně krycí steh se dá použít i na dětském oblečení nebo i oboustranných mikinách, protože steh je krásný z obou stran. Coverlock má tak jednoduché ovládání, že se doporučuje i pro začátečníky. Kdo zvládne navlečení overlocku, tak u coverlocku je to o něco jednodušší.

Velkou výhodou u coverlocku Brother CV3550 je velký pracovní prostor 155 x 100 mm. Dají se krásně sešívat i velké plochy, např. zadní díl středem.

Mohlo by se vám líbit

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek. Jinými slovy období, kdy si nemálo z nás řekne ono slavné...
- Komerční sdělení -zpravy

Jak si zabezpečit pasivní příjem do důchodu – tipy na získání pasivního příjmu

Pasivní příjem jsou vydělané peníze, které člověk získá bez práce. Tento způsob příjmu je cestou k finanční svobodě, a...

Už jste četli?

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a...

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek....
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje