- Komerční sdělení -zeny
Móda a StylNejste na proužku? Zkuste puntíky

Nejste na proužku? Zkuste puntíky

-

- Komerční sdělení -aktuality

Zazpomínejte a podívejte se do šatníku, určitě tam nejdete džínovou sukni a k ní tričko či halenu s puntíkem. Tato variace je nesmrtelná a tak kromě džínových kalhot, bundiček a sukní se vrací i doplněk všech možných svršků se vzorem puntíku.

Letní pohodu určitě zažijete se vzdušnými šaty na ramínka, které dokonale podtrhnou letní atmosféru. Puntíkatý potisk působí mladistvě a hlavně velice žensky. Pokud se nechcete řadit mezi mladé rozvernice, vyzkoušejte svěží eleganci. Blůza v námořnické modři s nepravidelnými bílými puntíky a bílými kalhotami působí sofistikovaně a elegentně. Vše můžete doplnit vhodnými lodičkami na klínku či podpadku.

Puntíky mají omlazující efekt

Barevným škálám puntíků ani látek se meze nekladou. každý si přijde na své. Na ráno jemně pastelové, odpoledne jasné barvy a na večer tlumenější či tmavé. Velikost puntíků Vám také může býti nápomocna při zeštíhlení postavy. Čím puntík menší tím jste opticky drobnější.

Veselá kombinace na hravé pozdní dopoledne a nebo polední oběd. Varianta tří barev: bílá, červená, modrá vypadá skvěle. Vše podtrhnou doladěné doplňky. Odpolední ležerní šik také není k zahození. Určitě vhodné na odpolední procházku či návštěvu. Decentní oblečení v béžových a šedých barvách se světlými puntíky dodají šmrnc.

Nesmíme také zapomenout na romantiky. Volánková halenka, tričko spadlé přes ramena, no to je ono. Jemné a střední puntíky podtrhnou dokonalost a pohodu, která z Vás vyzařuje. Hodí se jak k sukni tak i kalhotům, mohou být kratší. Doplníme bižuterií, jemnými balerýnkami a hurá za romantikou.

Redakce Press-News.cz

Doporučuje další zajímavé články na mediích

e-Zena.cz

MetSo.cz

40plus.cz

Mohlo by se vám líbit

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...
- Komerční sdělení -zpravy

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek. Jinými slovy období, kdy si nemálo z nás řekne ono slavné...

Už jste četli?

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje