Letních dnů je v našich končinách poskrovnu, tak proč je maximálně neužít. Jídlo připravené ve venkovním prostředí na grilu je báječná pochoutka, pokrmy mají svou specifickou chuť i vůni.  Než si začneme prohlížet kategorii venkovní grily, tak je dobré si ujasnit, co od grilu očekáváme, jaký typ tepla a funkcí potřebujeme.

K tomu poslouží těchto pár otázek:

  • Jaké preferujete palivo: dřevěné uhlí, plyn, elektrika, existují grily vodní a na lávové kameny  
  • jak často se grilování budete věnovat
  • kolik času budete mít na přípravu
  • pro kolik lidí budete grilovat
  • prostor, kde budete grilovat: zahrada, terasa nebo balkon  
  • finanční možnosti
  • máte, kde gril mimo sezónu uskladnit?

Zahradní grily – obecné zásady

V první řadě musí být provoz na grilu bezpečný, kvalitní zahradní grily jsou stabilní, nehrozí tolik nebezpečí popálení či vznik požáru.  Nejdůležitější je stabilita, vybírejte masivní grily, aby se nekymácely při větším poryvu větru a nárazu.  Srdcem grilu je rošt, proto volíme nerezový, případně litinový, pokrytý kvalitním smaltem. Ideálně by měl zabírat co největší plochu, aby se teplo rozvádělo do celého prostoru rovnoměrně.  Gril, který má méně dílu se dá jednodušeji čistit.  Nešetříme na víku, pokud není součásti příslušenství. Je vhodné, pokud nechybí teploměr a regulovatelná ventilace. Madla a úchyty by měly být robustní, teplo nevodivé, pěkně uchopitelné.

A kde nabízejí přenosné mini grily za super cenu?

O přenosné mini grily je taktéž velký zájem. Uživatelé si je mohou přemístit, kde zrovna potřebují, a pokud rádi cestujete, můžeme tento výrobek jen doporučit. Je-li pro vás toto téma aktuální, velký výběr grilů se nalézá v internetovém obchodě t-zbozi.cz, který je ošperkovaný zlatým certifikátem Heureka, ověřeno zákazníky. Do dvou dnů máte svou objednávku doma!

 

  Ruční lis na PET láhve pro domácnost

Related post

Bydlení

Zahradní grily Weber jsou kvalitní a dostupné pro každého

Comment(0)