- Komerční sdělení -zeny
ZdravíZhubnout se dá chutně a zdravě – Nízkokalorické dezerty...

Zhubnout se dá chutně a zdravě – Nízkokalorické dezerty vaší postavu neohrozí

-

- Komerční sdělení -aktuality

Poslední dobou patří nízkokalorické recepty k těm nejvíce vyhledávaným. Kdo by rád občas nehřešil na nějaký ten zákusek. Dokonce lidé, kteří dodržují zásady zdravého stravování a chodí pravidelně cvičit, si občas dají něco dobrého. Nízkokalorické dezerty si získali velkou popularitu především u lidí, kteří se snaží zhubnout pár kilo. Ať už se jedná o muže či ženy.

Dnešní doba je bohužel taková, že se velmi posuzuje to, jak člověk vypadá. Ruku na srdce – rozhodně větší pracovní šance bude mít člověk, který je hubenější. Nemusí být zrovna jako tyčka, ale jak se praví: ve zdravém těle, zdravý duch. Silný člověk trpí na klouby, více se potí, udělá méně práce. Našim záměrem není posuzovat hubené a silné lidi, pouze poukázat, že ti hubenější mají mnohem větší šance a výhody. Podařilo-li se vám někdy zhubnout, sami nám dáte za pravdu, že jste se cítili mnohem lépe. I v prodejně s oděvy máte na výběr z širšího množství modelů. Ani při hubnutí se však člověk nemusí vzdávat dobrého jídla a nějak se omezovat. Stačí dodržovat pár zásad.

Zásady zdravého stravování

  • Dodržujte pravidelnost v jídle
  • Nezapomínejte na pitný režim
  • Jezte pestrou a vyváženou stravu
  • Jídlo jezte pomalu a nehltejte
  • Stravujte se bez extrémů
  • Nikdy nezapomeňte snídat
  • Změňte trvale stravovací návyky

Komu jsou nízkokalorické dezerty určeny

Nemusíte být člověk se zdravotním omezením či cukrovkou abyste si mohli dopřát nízkokalorické dezerty. Ty jsou určeny všem, kterým není lhostejné zdraví a jejich postava. Zhubnout je věc jedna, ale udržet si pak tuto váhu je věc druhá. Rozhodně nemusíte být hubení tak, že se převléknete za párátkem. Každý člověk, který je zdravě sebekritický pozná, kde jsou jeho hranice. Mimo zdravého stravování sem patří i pohyb. Bez toho se žádný zdravý životní styl neobejde. Zvlášť pokud máte sedavé zaměstnání. Bohatě vystačí pravidelné procházky, rychlá chůze, tanec, plavání nebo jiné činnosti, které vás budou bavit.

Nízkokalorické dezerty

Mohlo by se vám líbit

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...
- Komerční sdělení -zpravy

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek. Jinými slovy období, kdy si nemálo z nás řekne ono slavné...

Už jste četli?

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje