- Komerční sdělení -zeny
Móda a StylMáte doma kutila? Skvělým dárkem budou funkční a stylové...

Máte doma kutila? Skvělým dárkem budou funkční a stylové montérky!

-

- Komerční sdělení -aktuality

Vymýšlet dárky pro muže je obecně složitější a po pár letech nevíte, co máte kupovat. Sázkou na jistotu jsou praktické věci, které se dají využít pro práci. Chybu tak určitě neuděláte s dobrými montérkami pro domácí kutění i na větší pracovní nasazení. A jak vybrat ty správné? To si přečtěte v článku.

Jednou za čas je potřeba pořídit nové pracovní montérky

Pracovní montérky se za čas opotřebují a je potřeba pořídit nové. A právě to je perfektní příležitost pro praktický dárek. I kvalitní montérky mají své limity a časem se poničí. Hlavní rozdíl spočívá v tom, co všechno vydrží a jak dlouho poslouží. Dříve se daly sehnat víceméně jedny jediné univerzální montérky. Dnes se dá vybírat podle profese a specifických vlastností. Samozřejmě hraje roli i vzhled, kdy v nabídce najdete opravdu stylové kousky.

Montérky vybírejte podle profese

Co se týká střihu, oblíbené jsou klasické montérky s laclem. Jejich výhoda je v ochraně zad a díky kšandám padnou i po letech a nabraných kilech navíc. Druhou často využívanou variantou jsou montérky do pasu.

Dalším velkým rozdílem je materiál a jeho úprava. Pořídit tak můžete montérky nehořlavé nebo odolné vůči působení chemikálií. Elektrikáři zase ocení antistatické montérky. Při pracích na cestách a na stavbách se mohou hodit reflexní montérky. Do chladného prostředí volte zimní montérky. A že se v tom množství variant a možností nevyznáte? Přehledně členěnou nabídku najdete na www.tomiscz.cz .

Tip: Stylové a praktické montérky

Podívejte se na tipy na konkrétní montérky, které mohou udělat radost vašemu kutilovi.

Montérky Emerton

Značka Emerton perfektně kombinuje praktické využití a stylové provedení. Odolnost a specifické vlastnosti jsou zajištěny obsahem polyesteru (65 %) a bavlny (35 %). Gramáž látky je 270 g/m2.

Montérky Stanmore

Výborné designové zpracování je v případě značky Stanmore doplněno o bezpečnostní reflexní proužky. Výrobce použil 100% bavlnu o poměrně vysoké gramáži 275 g/m2.

Montérky Assent

Při výrobě montérek Assent se vychází ze zkušeností samotných pracovníků. Jsou vyrobeny z pevného a odolného materiálu s trojitým prošitím v kolenou a praktickými poutky na nářadí. Perfektně je zvládnutý i líbivý design.

Montérky Desman

Montérky značky Desman jsou vyhlášené. V široké nabídce specializované firmy najdete verze pro profesionální použití i domácí hobby kutily. Obsah polyesteru a bavlny je podobný jako u značky Emerton. Materiál se však liší gramáží, která je v tomto případě 235 g/m2.

A pozadu nezůstávají ani dámy díky montérkám Yowie

Dárek můžete pořídit i pro sebe, protože existuje kolekce praktických a zároveň pěkných montérek pro dámy od značky Yowie. Ženy ocení líbivé barevné kombinace a lichotivý střih.

Hodit se mohou i další ochranné pracovní pomůcky a oblečení, které pořídíte na internetovém obchodě www.tomiscz.cz .

 

Mohlo by se vám líbit

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit pět základních kroků, takže je zde pro vaše potěšení a...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...
- Komerční sdělení -zpravy

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Už jste četli?

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje