Vymýšlet dárky pro muže je obecně složitější a po pár letech nevíte, co máte kupovat. Sázkou na jistotu jsou praktické věci, které se dají využít pro práci. Chybu tak určitě neuděláte s dobrými montérkami pro domácí kutění i na větší pracovní nasazení. A jak vybrat ty správné? To si přečtěte v článku.

Jednou za čas je potřeba pořídit nové pracovní montérky

Pracovní montérky se za čas opotřebují a je potřeba pořídit nové. A právě to je perfektní příležitost pro praktický dárek. I kvalitní montérky mají své limity a časem se poničí. Hlavní rozdíl spočívá v tom, co všechno vydrží a jak dlouho poslouží. Dříve se daly sehnat víceméně jedny jediné univerzální montérky. Dnes se dá vybírat podle profese a specifických vlastností. Samozřejmě hraje roli i vzhled, kdy v nabídce najdete opravdu stylové kousky.

  Brýle: Módní doplněk i každodenní potřeba

Montérky vybírejte podle profese

Co se týká střihu, oblíbené jsou klasické montérky s laclem. Jejich výhoda je v ochraně zad a díky kšandám padnou i po letech a nabraných kilech navíc. Druhou často využívanou variantou jsou montérky do pasu.

Dalším velkým rozdílem je materiál a jeho úprava. Pořídit tak můžete montérky nehořlavé nebo odolné vůči působení chemikálií. Elektrikáři zase ocení antistatické montérky. Při pracích na cestách a na stavbách se mohou hodit reflexní montérky. Do chladného prostředí volte zimní montérky. A že se v tom množství variant a možností nevyznáte? Přehledně členěnou nabídku najdete na www.tomiscz.cz .

Tip: Stylové a praktické montérky

Podívejte se na tipy na konkrétní montérky, které mohou udělat radost vašemu kutilovi.

Montérky Emerton

Značka Emerton perfektně kombinuje praktické využití a stylové provedení. Odolnost a specifické vlastnosti jsou zajištěny obsahem polyesteru (65 %) a bavlny (35 %). Gramáž látky je 270 g/m2.

Montérky Stanmore

Výborné designové zpracování je v případě značky Stanmore doplněno o bezpečnostní reflexní proužky. Výrobce použil 100% bavlnu o poměrně vysoké gramáži 275 g/m2.

  Dámské legíny jsou vhodné na pohodu

Montérky Assent

Při výrobě montérek Assent se vychází ze zkušeností samotných pracovníků. Jsou vyrobeny z pevného a odolného materiálu s trojitým prošitím v kolenou a praktickými poutky na nářadí. Perfektně je zvládnutý i líbivý design.

Montérky Desman

Montérky značky Desman jsou vyhlášené. V široké nabídce specializované firmy najdete verze pro profesionální použití i domácí hobby kutily. Obsah polyesteru a bavlny je podobný jako u značky Emerton. Materiál se však liší gramáží, která je v tomto případě 235 g/m2.

A pozadu nezůstávají ani dámy díky montérkám Yowie

Dárek můžete pořídit i pro sebe, protože existuje kolekce praktických a zároveň pěkných montérek pro dámy od značky Yowie. Ženy ocení líbivé barevné kombinace a lichotivý střih.

Hodit se mohou i další ochranné pracovní pomůcky a oblečení, které pořídíte na internetovém obchodě www.tomiscz.cz .

 

Post by admin

Comment(0)