- Komerční sdělení -zeny
FinanceJak vydělat peníze na internetu?

Jak vydělat peníze na internetu?

-

- Komerční sdělení -aktuality

Dlouho jsem přemýšlela, jak si přivydělat peníze z pohodlí domova. Nabídkám typu plnění obálek či kompletování per již dávno nevěřím. Nebyla jsem ochotna posílat někomu peníze v naději, že mi možná dodají co slibují. Nehledě na to, že již tolik lidí se u těchto nabídek spálilo a poté zaplakalo nad ztracenými penězi i nadějemi. Jak se tedy nespálit a vydělávat peníze na internetu?

Osobně mi trvalo celkem dlouhou dobu, než jsem našla pro sebe vhodné podnikání na internetu, které opravdu funguje. Ale pomohu vám tu cestu zkrátit a níže uvedu několik typů, jak vydělávat z domova. Vydělat si můžete měsíčně několik stokorun, ale i několik ticícikorun, záleží jen na vaši aktivitě.

Vyplňování dotazníků

Existuje několik společností, které se zabývají průzkumem trhu. Stačí se zaregistrovat, vyplnit údaje o svých zálibách a aktivitách, a podle toho co na sebe prozradíte vám budou chodit různé ankety. Za každý vyplněný dotazník dostanete odměnu většinou v řádech desítek korun. Měsíčně si tak můžete přijít na několik stovek až tisícovek korun. Pro začátek můžete zkusit účast na výzkumech CASI, nabízí několik možností spolupráce.

Baví vás psát?

Pokud vás už na škole bavilo psaní slohových prací, nebo jste si doma psali například povídky, mám pro vás skvělý tip, jak si vydělat nemalé peníze. Této profesi se říká copywriter. Copywriter má tedy za úkol psát nejčastěji reklamní články pro marketingové účely. Pro koho ale články psát? Stabilní příjem z psaní článků můžete získat pokud budete psát placené články na Placla.cz. Jak to funguje? Každý den se objevují poptávky po napsání článků na různá témata. Odměny za placené články se pohybují kolem 100Kč za článek, můžete si tak přijít na stabilních několik tisíc korun měsíčně.

Až tedy příště uvidíte inzerát, že se hledá copywriter, nebojte se na takovou poptávku odpovědět.

Reklamní emaily

Ráda bych zde zmínila možnost přívydělku díky přijímání emailů. Mnoho společností nabízí příjem z těchto reklamních emailů, ale z osobní zkušenosti mohu říct, že i přesto, že budete poctivě ,,klikat”, tak si moc nevyděláte. Výdělky jsou zde pouze v řádech desítek korun.

Jak vidíte, není se čeho bát. Přeji vám, abyste i vy našli vhodný přívydělek, který vám bude vyhovovat.

Mohlo by se vám líbit

Trpíte bolestí?

Paracetamol má analgetické a antipyretické účinky, což znamená, že tlumí bolest a snižuje tělesnou teplotu. Vyhledávají ji zejména pacienti trpící...

Fotokoutek na svatbu byl skvělou volbou

Fotokoutek na svatbubyl rozhodně skvělou volbou. Nápad patřil původně mé kamarádce a jejímu manželovi, který byl na naší svatbě...
- Komerční sdělení -zpravy

Plácne se letos Ježíšek přes kapsu a nadělí vám nový byt?

Letošní Vánoce mohou patřit mezi ty, na které nikdy nezapomenete! Důvod k tomu je ryze prozaický. Možná půjde o poslední...

Už jste četli?

Trpíte bolestí?

Paracetamol má analgetické a antipyretické účinky, což znamená, že...

Fotokoutek na svatbu byl skvělou volbou

Fotokoutek na svatbubyl rozhodně skvělou volbou. Nápad patřil původně...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje