Práce v kanceláři se může zdát jako jednoduché zaměstnání, kde nic nepotřebujete. Celý den sedíte, občas něco napíšete a sem tam něco vymyslíte. Pravdou ovšem je, že se často jedná o psychicky velmi náročné zaměstnání, které dokáže unavit mnohem více, než kdejaká fyzická práce. A kromě toho potřebujete mnohem více věcí, než pouze tužku, papír a počítač. Věřili byste, že i výběr správných kancelářských potřeb má svůj význam v rámci efektivity práce a produktivity? Víte, jaké kancelářské potřeby si pořídit a co vám zaručeně nesmí chybět?

Celý den sedíte, tak ať to je pohodlné

Kancelářské židle jsou místem, kde každý den strávíte přibližně 8 hodin. Pokud je židle nepohodlná, stává se z práce utrpení a domů přicházíte s bolavými zády, což na dobré náladě rozhodně nepřidá. Správná kancelářská židle by měla být vhodně tvarovaná, podpěrky pro ruce by měly být přibližně ve výšce pracovní desky a celkově by se vám na ní mělo sedět opravdu pohodlně.

Práce vás musí bavit

Když vás práce baví, vaše výkony jsou lepší a efektivita jde raketově vzhůru. Svůj podíl na tom má i drobné vybavení kanceláře. Vhodný kancelářský papír, nebo barevné pořadače na ukládání dokumentů dokážou vytvořit z nudné kanceláře barevné místo, kde bude radost pracovat. Pro snadnější třídění dokumentů používejte sponky, připínáčky, barevné papírky na poznámky a další věci, které vám příjemně usnadní rutinní záležitosti v kanceláři a zaručí, že jen tak na něco nezapomenete.

  Prodej luxusních bytů a rodinných domů v Praze

Hygienické potřeby drží bakterie na uzdě

V kanceláři většinou nepracujete sami a ve společných prostorech se potkáváte s dalšími lidmi. To je učiněný ráj pro všechny bakterie nebo viry, které touží po tom, aby vás nakazily. A proto do kanceláře patří i pořádné hygienické potřeby, které usnadní údržbu čistého prostředí a předejdou možným nemocem, které rozhodně nepodporují efektivní práci.

Comment(0)