- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiGelové nehty z pohodlí domova

Gelové nehty z pohodlí domova

-

- Komerční sdělení -aktuality

Gelové nehty jsou stále oblíbenou formou úpravy nehtů. Zvláště teď, když se probouzí příroda a nabírá opět spoustu barev, nás to láká k experimentům s barvami. Ať už proto, že po šedivé zimě chceme zazářit, nebo je pro nás jaro symbolem začátku a chceme si vyzkoušet něco nového.

Gelové nehty nejsou nuda

Už dávno neplatí, že by gelové nehty musely být pouze v přirozeném vzhledu francouzské manikúry. Na jarní měsíce se určitě vyplatí zvolit si nějaký ten krásný pastelový odstín. Pokud jste odvážnější pak určitě vyzkoušejte neonové laky. Hodí se jak k pestrému oblečení, tak i k jemnějším béžovým či šedivým odstínům. Navíc některé neonové laky opravdu září – pod UV světlem. S takovou manikúrou určitě zaujmete na parketu i baru každé diskotéky.

Do salonu už nemusíte

Spoustě z nás se při pojmu gelové nehty vybaví mnoho času stráveného u manikérky a také nemalá částka, kterou za tuto krásu v salonu necháme. Doba, kdy bylo nutné toto podstoupit, je ale už minulostí. V obchodech dnes najdeme praktické sady, jež obsahují vše, co je potřeba pro vytvoření gelové manikúry v pohodlí domova. Pokud si netroufáte na složitý postup a vytvrzování s pomocí UV nebo LED světla, pak nemusíte smutnit. Právě pro vás, totiž výrobci nachystali laky, které žádné vytvrzování nepotřebují, a přesto si zachovají krásný vzhled gelových nehtů. Také výdrž těchto laků je srovnatelná a manipulace je v podstatě stejná jako s běžným lakem. Z nabízených barev vám bude přecházet zrak a určitě najdete i zde svého oblíbence.

Ozdůbky aneb jak oslnit ještě víc

Pokud máte svůj oblíbený odstín, který nosíte každý den, pak jej na slavnostnější okamžiky budete chtít nějak ozvláštnit či vylepšit. Nebo vás prostě po nějaké době přestanou bavit jen běžné jednobarevné nehty. Pro tyto případy je můžete ozdobit vodolepkami s neutrálními motivy v podobě různých vzorků, nebo třeba s kytičkami či obrázky s velikonoční tématikou. Aplikace je snadná a při tom obrázky vypadají jako byste v salonu strávila kdoví kolik času. Tak vzhůru do toho, uvidíte, že gelové nehty jsou zábava!

 

 

Předchozí článekMánie zvaná – Kokos
Další článekBabičky včerejší i dnešní

Mohlo by se vám líbit

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...
- Komerční sdělení -zpravy

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek. Jinými slovy období, kdy si nemálo z nás řekne ono slavné...

Už jste četli?

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje