- Komerční sdělení -zeny
Móda a StylPeněženky pro pány

Peněženky pro pány

-

- Komerční sdělení -aktuality

Ačkoliv jsou svou zálibou v elegantních a značkových doplňcích známé zvláště ženy, u mužů podobné chování není výjimkou. I muži si přece zaslouží obklopovat se elegancí a vkusem. Proto není nijak překvapivé, že se pánské peněženky vyznačují jednoduchým, přesto však velmi kvalitním zpracováním. Přestože se u nich hledí především na praktičnost, dají se na trhu najít vskutku povedené designové kousky.

Kožené peněženky

Při vybírání materiálu, ze kterého by peněženky měly být vyrobeny, je sázkou na jistotu sáhnout po kůži. Je to tradiční materiál, který je velmi odolný a z něj vyrobená peněženka vám tak dlouho vydrží. Zároveň skvěle vypadá a i po dlouhé době používání na sobě při správném ošetření nenese výrazné stopy opotřebení. Budete tak mít jistotu, že se ze své peněženky budete moci těšit dlouhou dobu a nebudete si muset dělat starosti s tím, jestli by nebylo na čase si již pořídit novou.

Praktičnost na prvním místě

Muži jsou zaměřeni hlavně na praktickou stránku věci, proto i pánské kožené peněženky jsou hlavně praktickou záležitostí. Nejsou ani velké, ani malé, což zajišťuje, že se stále pohodlně vejdou do kapsy a zároveň mají dost místa na vše potřebné. Vedle kapsy na mince a přihrádky na bankovky u nich tak téměř vždy najdete i pár přihrádek na platební karty, vizitky či důležité doklady. Zapínání bývá někdy na zip, magnet či patentku, je to však spíše ojedinělá záležitost.

Nedbalá elegance

Sortiment pánských kožených peněženek rozhodně nehraje všemi barvami. Drží se v tmavých tónech, zejména černé, šedé nebo hnědé barvy. Také vzory jsou spíše méně častou záležitostí, neotřelý vzhled zaručuje spíše použití textur, kontrastního prošití nití nebo designového loga. Některé firmy se však nebojí neotřelých řešení a mají ve své nabídce například i kousky se zabudovaným otvírákem na pivo. Je tedy jasné, že ať už hledáte peněženku na výlety na kolo nebo do společnosti, jistě snadno z bohatého sortimentu vybere tu, která bude splňovat všechny vaše požadavky.

Mohlo by se vám líbit

Těžká puberta aneb kdy začít pečovat o mladou pleť?

Když žasneme nad sametově krásnou pokožkou žen z východu, především z Japonska a Korey, zapomínáme většinou na to, že za...

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich vývoje? Každý sice máme svůj vlastní vkus, ale mnohé rady...
- Komerční sdělení -zpravy

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v závislosti na módních trendech, ikonách a lidském smýšlení a chápání...

Už jste četli?

Těžká puberta aneb kdy začít pečovat o mladou pleť?

Když žasneme nad sametově krásnou pokožkou žen z východu, především...

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje