Vila není obyčejný rodinný dům. Je to sídlo, pro které je typická větší podlahová plocha a smělá architektonická řešení. Konkrétní podoba budovy vždy záleží na staviteli, ale v praxi bývá standardem otevřený prostor, dostatek přirozeného světla, přítomnost garáže pro několik vozů a spousta nadstandardních prvků. Jinými slovy jde o výjimečné bydlení, což je patrné na první pohled. Pokud o vilce sníte, ale doposud jste nenarazila na žádnou neodolatelnou nabídku, možná se vám teď změní život. Rezidenční projekt Vily Chuchle vám vyrazí dech.

Najít perfektní bydlení není snadné

Probouzet se a usínat v prostředí luxusní vily je něco, o čem sní téměř každá žena. Ale štěstí mají jen některé, protože často nehraje roli pouze vyšší pořizovací cena. K hlavním kritériím při výběru bydlení patří lokalita, která je podstatná hned z několika pádných důvodů: jednak jde o dobrou dopravní dostupnost pro snadný přesun do zaměstnání, za druhé o kompletní občanskou vybavenost. A v neposlední řadě také o přítomnost zeleně a další individuální požadavky.

  Letní svatba plná slunce a zářivých tónů!

Najít v Praze takové bydlení není snadné a v posledních dekádách je navíc zájem spíše o bytové domy, což developeři plně respektují. Přesto čas od času nová vilová čtvrť vyroste a většinou stojí za to. Momentálně jsou to vily na prodej v Praze 5 v atraktivní lokalitě nad Velkou Chuchlí (nad závodištěm). Cílem developera byla realizace vysoce kvalitního, útulného a moderního bydlení v jedinečném prostředí, to vše s využitím potenciálu lokality.

Prohlédněte si ji na vlastní oči

O tom, že se projekt luxusních vil vydařil, se můžete přesvědčit na vlastní oči. Domluvte si prohlídku vzorové vily a udělejte si vlastní názor. Do patrové novostavby s prostornou zahradou a terasou se zamilujete na první pohled – a pak už jen nepromeškat příležitost a pořídit si vlastní. Ale musíte si pospíšit, většina je již beznadějně rozprodaná.

Post by admin

Comment(0)