- Komerční sdělení -zeny
CestováníZážitek jako žádný jiný

Zážitek jako žádný jiný

-

- Komerční sdělení -aktuality

Nové a neotřelé zážitky jsou tím, co nejvíce obohacuje naše životy a dělá je stále zajímavějšími. Každý, kdo hledá tipy na právě takové zážitky, by přitom neměl opomenout let vrtulníkem. Oproti letu klasickým letadlem se totiž jedná o zkušenost, která nabízí celou řadu nových a unikátních prvků, jež jinde nenajdete. Láká vás vznášet se v oblacích? Kabina našeho vrtulníku je otevřená a s odletem se čeká jen na vás!

Proč letět vrtulníkem?

Unikátnost letu vrtulníkem spočívá v několika faktorech, prvním z nich je bezpochyby jedinečný výhled z kabiny. Vrtulník Robinson R44, se kterým létáme, je čtyřmístný stroj s prosklenou kabinou, díky níž má každý z cestujících dokonalý výhled do všech směrů a vám tak neunikne jediná pamětihodnost. Kromě toho je třeba zmínit možnost vrtulníku zpomalit, či dokonce zastavit nad zajímavým místem a také fakt, že jedinečná dynamika letu vrtulníkem je zážitkem sama o sobě.

Let vrtulníkem

Kam létáme?

Standardně u nás nabízíme klientům výběr z několika zajímavých tras vyhlídkových letů za krásami středních Čech. Od půlhodinových přeletů nad neorenesanční nádherou průhonického zámku či rozlehlým klánovickým lesem, přes hodinové výlety za ikonickými krásami Karlštejna nebo Kutné hory, až po devadesát minut trvající lety po proudu Sázavy, po monumentálních přehradách Vltavské kaskády, nebo nad nádhernou přírodou a památkami Českého ráje. V naší nabídce je pro každého něco.

Proč letět s námi?

Důvodů proč si pro let vrtulníkem vybrat právě nás, je celá řada. Létáme z letňanského letiště vrtulníkem Robinson R44, na jehož spolehlivost, stejně jako na umění jeho pilota, si přitom můžete vsadit. Rádi s vámi také zkonzultujeme všechny vaše individuální požadavky a navrhneme vám způsob, jak je nejlépe naplnit. Létá se u nás po celý rok, neváhejte proto, a objednejte si let svého života ještě dnes!

Předchozí článekŽivotopis a nová práce
Další článekPeněženky pro pány

Mohlo by se vám líbit

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...
- Komerční sdělení -zpravy

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek. Jinými slovy období, kdy si nemálo z nás řekne ono slavné...

Už jste četli?

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje