Nové a neotřelé zážitky jsou tím, co nejvíce obohacuje naše životy a dělá je stále zajímavějšími. Každý, kdo hledá tipy na právě takové zážitky, by přitom neměl opomenout let vrtulníkem. Oproti letu klasickým letadlem se totiž jedná o zkušenost, která nabízí celou řadu nových a unikátních prvků, jež jinde nenajdete. Láká vás vznášet se v oblacích? Kabina našeho vrtulníku je otevřená a s odletem se čeká jen na vás!

Proč letět vrtulníkem?

Unikátnost letu vrtulníkem spočívá v několika faktorech, prvním z nich je bezpochyby jedinečný výhled z kabiny. Vrtulník Robinson R44, se kterým létáme, je čtyřmístný stroj s prosklenou kabinou, díky níž má každý z cestujících dokonalý výhled do všech směrů a vám tak neunikne jediná pamětihodnost. Kromě toho je třeba zmínit možnost vrtulníku zpomalit, či dokonce zastavit nad zajímavým místem a také fakt, že jedinečná dynamika letu vrtulníkem je zážitkem sama o sobě.

Let vrtulníkem

Kam létáme?

Standardně u nás nabízíme klientům výběr z několika zajímavých tras vyhlídkových letů za krásami středních Čech. Od půlhodinových přeletů nad neorenesanční nádherou průhonického zámku či rozlehlým klánovickým lesem, přes hodinové výlety za ikonickými krásami Karlštejna nebo Kutné hory, až po devadesát minut trvající lety po proudu Sázavy, po monumentálních přehradách Vltavské kaskády, nebo nad nádhernou přírodou a památkami Českého ráje. V naší nabídce je pro každého něco.

  Seznamka pro každého – ptejte se, poznávejte a vsaďte na jistoty

Proč letět s námi?

Důvodů proč si pro let vrtulníkem vybrat právě nás, je celá řada. Létáme z letňanského letiště vrtulníkem Robinson R44, na jehož spolehlivost, stejně jako na umění jeho pilota, si přitom můžete vsadit. Rádi s vámi také zkonzultujeme všechny vaše individuální požadavky a navrhneme vám způsob, jak je nejlépe naplnit. Létá se u nás po celý rok, neváhejte proto, a objednejte si let svého života ještě dnes!

Post by admin

Related post

Cestování Sex, vztahy a rodina

Zážitek, ze kterého se vám bude tajit dech, tak to je let vrtulníkem

Cestování Zprávy

Let vrtulníkem, minuty, které budete milovat

Comment(0)