- Komerční sdělení -zeny
FinanceŽivotopis a nová práce

Životopis a nová práce

-

- Komerční sdělení -aktuality

Chcete si najít novou práci a nevíte kde začít? Potřebujete napsat životopis a nevíte si rady jak na to? Zajímáte se o to, jak by měl vypadat správně napsaný životopis nebo motivační dopis? Jsme tu od toho, abychom vám poradili jak na to!

Kde hledat novou práci?

Pro získání nové práce je nejjistější zkusit začít hledat mezi svými kamarády, kolegy nebo známými. Nebojte se jich zeptat. I pokud nebudou o žádné zajímavé pracovní pozici vědět, mohou vám poradit, nebo třeba vědí, že někdo jiný shání zaměstnance.

Přes známé a kamarády se dá nová práce sehnat snadnější a jistěji. Není to jen o známosti, ale hlavně o tom že potenciální zaměstnavatel na vás dostane osobní doporučení a to má obrovskou cenu. Jinak totiž zaměstnavatel riskuje, že přijme někoho, kdo mu za měsíc zmizí nebo kdo se vůbec neosvědčí, pokud mu ale vaši známí řeknou, co umíte, bude mít jistotu, do čeho jde

Kde se dá najít nová práce a na co si dát pozor?

Pokud neuspějete u známých, dalším krokem by měli být nabídky na pracovních serverech. Tam si musíte připravit životopis, který pak pošlete do vybraných firem společně s motivačním dopisem. Přípravu svého životopisu určitě nesmíte podcenit. To, jaký budete mít životopis, totiž hraje velkou roli, jestli se vám podaří získat novou práci.

Sami to určitě znáte, velmi často dáte na první dojem a o jiném člověku si uděláte svoji představu již během prvním minut. U hledání nová práce si mnoho zaměstnavatelů dělá svůj první dojem o uchazeči již na základě jeho životopisu. Váš životopis tak musí obsahovat popis vašich znalostí a zkušeností, tak aby bylo na první pohled patrné, že se pro danou práci opravdu hodíte.

Jak napsat životopis pro novu práci

Pokud si nejste jisti, jak by měl vypadat správně napsaný životopis, podmetejte se na vzor strukturovaný životopis, kde najdete vzorově napsaný životopis. Budete si tak moci udělat představu jak napsat svůj vlastní životopis!

Mohlo by se vám líbit

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...
- Komerční sdělení -zpravy

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek. Jinými slovy období, kdy si nemálo z nás řekne ono slavné...

Už jste četli?

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje