- Komerční sdělení -zeny
Rady a NávodyHračky nad dětskou postýlkou budou posilovat smysly dítěte už...

Hračky nad dětskou postýlkou budou posilovat smysly dítěte už od narození

-

- Komerční sdělení -aktuality

Určitě tušíte, že první hračky, s nimiž se vaše miminko dostane do styku, jsou zpravidla hračky závěsné, které se umísťují na kočárky, nad dětské kolébky a dětské postýlky. Ono v podstatě celý dětský pokoj je dobré připravit hned od začátku tak, aby přinášel vašemu děťátku co nejvíce podnětů. Je ale samozřejmé, že je třeba dbát především na praktičnost. Na umístění dětské kolébky a posléze dětské postýlky, přebalovací komody či přebalovacího pultu. Na vhodnou dětskou matraci, kvalitní a nezávadné dětské povlečení, dětská prostěradla a hlavně kojenecké oblečení. Hodit se mohou zábrany do postýlek, bočnice do dětských postýlek, bezpečné boxy do dětských postýlek, mantinely do postýlek, klíny do dětských postýlek, kolečka pro dětské postýlky, šuplíky pro dětské postýlky, kapsáře do postýlky a další. To vše najdete v e-shopu eAndílek.cz.

boy sitting on white cloth surrounded by toys

Dobře napapané miminko – spokojené miminko

Miminko však potřebuje nejen dobře bydlet a být dobře oblečené (kojenecké oblečení, zavinovačky, polohovací podložky do dětských postýlek, hnízdečka do dětských postýlek, relaxační polštáře do dětských postýlek), ale potřebuje především dobře papat. Při kojení vám tak určitě budou velmi dobře pomáhat odsávačky mateřského mléka, později pak kojenecké lahve a další potřeby na krmení a kojení.

Péče o dítě vyžaduje celou řadu bezpečnostních prvků

Na co byste rovněž před příchodem děťátka do rodiny měli pamatovat, jsou chůvičky a monitory dechu. Jedná se o nepostradatelný bezpečnostní prvek, který vám zajistí i trochu té svobody. Budete moci děťátko bez obav nechat spát v dětské postýlce s nebesy a moskytiérou do dětské postýlky a ozdobnými volánky do dětské postýlky v dětském pokojíku, a přitom připravovat oběd v kuchyni. Bezpečnostní prvek představují také ohrádky pro děti a koneckonců i jídelní židličky, z nichž děti nevypadnou. Určitě se svým miminkem budete chtít také cestovat. Nezapomeňte, že autosedačka je základ. Hodit se může i cestovní postýla.

Mohlo by se vám líbit

Pozorování hvězd je jako pohled do minulosti

Vzhledem k tomu, že hvězdy jsou tak daleko a jejich světlu trvá tak dlouho, než dosáhne Země, je možné,...

Nejlepší speciality pro adventní čas? Vánočka a éclairky z pekařství PAUL políbené francouzským šarmem

Klasika, nebo experiment? Ať už milujete tradiční vánoční speciality, na něž nedáte dopustit, nebo upřednostňujete ochutnávání nových, originálních chutí,...
- Komerční sdělení -zpravy

Trpíte bolestí?

Paracetamol má analgetické a antipyretické účinky, což znamená, že tlumí bolest a snižuje tělesnou teplotu. Vyhledávají ji zejména pacienti trpící...

Už jste četli?

Pozorování hvězd je jako pohled do minulosti

Vzhledem k tomu, že hvězdy jsou tak daleko a...

Nejlepší speciality pro adventní čas? Vánočka a éclairky z pekařství PAUL políbené francouzským šarmem

Klasika, nebo experiment? Ať už milujete tradiční vánoční speciality,...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje