- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiJaké reklamní předměty se hodí do domácnosti?

Jaké reklamní předměty se hodí do domácnosti?

-

- Komerční sdělení -aktuality

Uvažujete nad tím, že budete investovat do reklamy, abyste se lépe poprali s konkurencí? Neinvestujte pouze do internetové reklamy, která necílí na všechny věkové generace, ale investujte do starých dobrých reklamních předmětů, které lidé využijí nejen v kancelářích či v zaměstnání, ale také v domácnosti. Člověk by řekl, že reklama určená pro domácnost není efektivní, ale sami si dejte ruku na srdce při zodpovídání otázky, kolik hostů domů přijde a kolik hostů chce mít to, co vy. Běžná návštěva se zeptá, odkud máte předměty ve vaší domácnosti, a vy se s tím netajíte. Reklama je tak díky tomuto přirozenému sdělování efektivní a úspěšná.

Aby se však reklama stala efektivní, musí být reklamní předměty vyrobeny v praktické podobě. V domácnost se dbá především na praktičnost, proto ji nepodceňujte.

1) Otvíráky

Otvíráky v domácnosti zkrátka a dobře potřebujeme. Bez nich nedáme ani ránu, to potvrdí zejména pánové. Málokdo ví, že otvíráky mohou být potištěny tím, čím chcete. Firmy si mohou na otvíráky natisknout své vlastní logo či název, jiní mohou využít prostoru pro krátký slogan č motto dne.

2) Bavlněné tašky

Začněte dbát na životní prostředí a nekupujte si plastové tašky v obchodech. Raději dejte přednost těm bavlněným, které se jen tak neprotrhnou a které vydrží ne jeden, ale desítky nákupů. V současné době jsou bavlněné tašky obrovským trendem a byla by škoda toho nevyužít.

3) Tužky

Tužek není nikdy dost. To potvrdí zejména domácí kutilové, kteří si potřebují zaznačit míry či napsat, co nesmí zapomenout. Tužky (a ani propisky) tak stále nejsou marnou investicí, i když si to mnohé firmy myslí.

4) Hrníčky

Hrníčků není nikdy dost. V současné době jsou hrníčky nejčastějším dárkem k narozeninám, když nevíte, co jiného darovat. Firmy mohou hrníčky nechat potisknout svým vlastním potiskem a mohou tak hrníčky použít jako dárkový předmět, kterým obdarují nejen své zaměstnance, ale také zákazníky či obchodní partnery.

5) Zápalky

Co dělat, když v rodině nekuřáků přestane jít elektřina? Vytáhnou se zápalky, které jsou nedílnou součástí kuchyní.

Mohlo by se vám líbit

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...
- Komerční sdělení -zpravy

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek. Jinými slovy období, kdy si nemálo z nás řekne ono slavné...

Už jste četli?

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje