Neustále vymýšlet narozeninový dárek, to dá jednomu člověku zabrat. Každý touží darovat něco nevšedního, něco, co se jen tak nevidí. Odkloňte se od klasických dárků, jako jsou pugéty květin či bonboniéry, raději investujte a překvapte své blízké zážitkem. Darovat zážitek je mnohem lepší než darovat hmotnou věc, protože zážitky si budeme pamatovat do konce života, zatímco na hmotné věci zkrátka a dobře zapomeneme, vyhodíme je nebo je schováme do skříně a už je nikdy nevytáhneme. Navíc zážitky nejsou o nic dražší než věci, které chcete darovat. Otázkou je, jaký zážitek udělá tu největší radost.

Pokud patříte k lidem, kteří milují adrenalin a napětí, doporučujeme darovat únikovou hru. Je to mnohem levnější zážitek než skok padákem nebo bungee-jumping, přináší však naprosto stejné napětí a adrenalin.

Únikové hry, jsou v současné době poměrně velký hit. Jedná se o zábavu, která je určena pro dva až šest či osm hráčů. Principem únikové hry je to, že jste uzavřeni do místnosti, z níž se v časovém limitu musíte dostat ven. Časový limit je stanoven na jednu hodinu, a i když se to zdá jako hromada času, není to tak. Uniknout z místnosti musíte jenom tak, že najdete a následně rozluštíte hádanky, rébusy a hlavolamy, které jsou pro vás klíčem. I když se to může zdát jednoduché, není to jednoduché ani trochu. Jen málokdo dokáže zachovat chladnou mysl, když mu za zády tikají hodiny.

Máte na výběr

Pokud se vydáte do Ostravy, můžete si vybírat hned z několika únikových her. Velkým hitem je “Hackerovo doupě”, které je hodnoceno jako jedna nejtěžších únikových her vůbec. Pro začátečníky je určena “Tajemná pracovna”, jež se řadí k základním provedením únikové hry. Velice oblíbený je také “Útěk ze středověkého žaláře”. Dostanete se do autentického prostředí středověku, které vám bude nahánět husí kůži.

Novinka už letos v létě

Dárkový poukaz se vztahuje i na novinku letošního léta. Letos v létě se může Ostrava těšit z další únikové hry, kterou je “Dům duchů“. Tato únikový hra je označována za nejstrašidelnější únikovou hru ve střední Evropě, o překvapení zde tak nebude nouze.

Post by admin

Comment(0)