- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiJaké obrazy volit do ložnice?

Jaké obrazy volit do ložnice?

-

- Komerční sdělení -aktuality

Trápí vás prázdné zdi nad postelí nebo nad komodou v ložnici? Je třeba ji vyplnit. Na poličky však zapomeňte, vždyť co byste na takové poličky aranžovali. Raději zdi vyplňte moderními obrazy, které jsou nadčasové. Otázkou je, jaké obrazy do ložnice volit. Přece jenom ložnice by měla být tou nejpříjemnější místností v domě. Trávíte v ní nejvíce svého volného času, je zapotřebí si ji hezky zařídit, abyste se v ní cítili dobře. Pokud se v ložnici dobře necítíte, jen stěží se vám v ní bude dobře spát.

Při výběru obrazů buďte opatrní. I když se to nezdá, i obrazy mají dopad na kvalitu vašeho spánku. Je to jako se zbarvením ložnice. Jestli je ložnice zbarvená do divokých a pestrých tónů, jen málokdy se vám podaří klidně a nerušeně usnout.

Tak to platí i u obrazů. Při výběru obrazů vybírejte z jemných, něžných motivů, které vás nechají v noci spát.

Jaké obrazy do ložnice volit?

Jak jsme zmínili, do ložnice se hodí zejména něžné a jemné motivy, které budou na pohled uklidňovat. Ideální jsou proto zejména obrazy krajiny, které jsou nadčasově krásné. V poslední době se však dává přednost obrazům měst nebo obrazům na zeď s motivem zvířat.

Ať už si zvolíte jakýkoliv ze zmiňovaných motivů, rozhodnout se ještě můžete pro skleněné obrazy nebo obrazy na plátně. Skleněné obrazy jsou jedinečné, vícedílné obrazy na plátně ale také mají své kouzlo.

Jaké obrazy do ložnice nevěšet?

Při výběru obrazů do ložnice se vyhněte takovým, které ve vás probouzí jakékoliv emoce. Řvát ze zdí mohou zejména abstraktní obrazy, které se hodí spíše do obývacích pokojů. Nevhodné jsou i obrazy s hodinami, které v ložnici nepříjemně tikají, což může mnohým lidem vadit. Obrazy s hodinami se hodí spíše do jídelen nebo do kuchyní, kdy vždy prozradí, jestli se přišlo nebo nepřišlo pozdě k večeři či k obědu.

Mohlo by se vám líbit

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...
- Komerční sdělení -zpravy

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek. Jinými slovy období, kdy si nemálo z nás řekne ono slavné...

Už jste četli?

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje