- Komerční sdělení -zeny
Rady a NávodyA jarní úklid bude hračka….

A jarní úklid bude hračka….

-

- Komerční sdělení -aktuality

Jaro je tu a s ním přichází velký jarní úklid. Nebojte, pokud si zvolíte správné pomocníky, uvidíte, že budete mít raz dva hotovo. Společnost Henkel ČR nabízí praktické a osvědčené přípravky, které si poradí s nejrůznějšími druhy nečistot. Péči o kuchyň, koupelnu, stejně jako o WC můžete svěřit například čisticím prostředkům Bref, k odstranění bakterií, plísní a virů ve vaší domácnosti zase použít čisticí a dezinfekční prostředky rakouské značky Lysoform. O dokonalý lesk oken, ale i dalších více než dvaceti různých povrchů se postarají přípravky Clin a čisté nádobí zajistí prostředky do myčky nádobí Somat či přípravky Pur určené pro ruční mytí.

Čistá kuchyň je dobrý začátek

Při úklidu postupujte systematicky z jedné místnosti do druhé. Začít můžete třeba kuchyní. Pozornost věnujte sporáku, mikrovlnce a digestoři, na kterých bývají nánosy mastnoty. V kuchyni pak pravidelně věnujte pozornost všem omyvatelným plochám, nezapomínejte ani na odpadkový koš nebo třeba dětskou židličku.

Tip: Dezinfekční čistič na kuchyni Lysoform účinně odstraní až 99,9 % bakterií, plísní a virů*, navíc je účinný proti novému typu koronaviru SARS-CoV-2. Přípravek se vyznačuje hloubkovou čistící a vysokou odmašťovací silou. Bonusem, který oceníte, je příjemná vůně. Použití čističe je navíc velmi jednoduché. Přípravek stačí nastříkat na povrch, nechat 15 minut působit a setřít navlhčeným hadříkem nebo utěrkou. Cena od: 99, 90 Kč.

Hygienicky čistá koupelna a toaleta

V koupelně a na toaletě často bojujeme nejen s odstraněním vodního kamene, ale i se zbytky mýdla, rzí, odolnou špínou a samozřejmě i s mikroorganismy a bakteriální aerosoly, které se dostanou téměř všude. Při úklidu tak kromě klasické sanity neopomíjejte očistit i místa, kterých se často dotýkáte, například splachovač na WC, sprchovou hlavici, dávkovač mýdla či kelímek na kartáčky.

TIP: Bref Pronature Bathroom poskytuje hygienickou čistotu a odstraňuje vodní kámen a nečistoty ze všech povrchů koupelny.  Jeho udržitelná receptura se skládá z 99,9 % přírodních přísad a lahev je vyrobená ze 100% recyklovaného plastu. Cena Bref Pro Nature Bathroom od 69,90 Kč.

Věnujte pozornost podlahám

Ať už doma máte parkety, plovoucí podlahu nebo dlažbu, měli byste si dát záležet na správné údržbě a péči. Každému typu podlahy totiž vyhovuje něco jiného a také drobné chyby ji mohou velmi rychle zničit. Navíc v dnešní době je také důležité myslet i na její pravidelnou dezinfekci – podlahy jsou totiž oblíbeným místem bakterií a virů, které se mohou rozšířit po bytě. Vinylové podlahy (PVC) jsou díky speciální ochranné vrstvě velmi odolné, a tedy i jednoduché na údržbu. Při dobré péči vám mohou vydržet deset až dvacet let. Hodí se tam, kde je „větší provoz“, jako je například chodba či předsíň. Vinylovou podlahu pravidelně zametejte abyste předešli vzniku škrábanců, umývejte teplou (ne horkou) vodou a s ohledem na vysoké riziko přenosu virů z vnějšího prostředí dezinfikujte.

Tip: S dezinfekcí podlahy i dalších omyvatelných povrchů v domácnosti vám může pomoct dezinfekční čistič na podlahy Lysoform, který je vhodný na všechny typy omyvatelných povrchů, na kterých zabíjí až 99,9 % bakterií, plísní a virů* včetně nového typu koronaviru SARS-CoV-2. Může být použit zředěný nebo neředěný. Cena od 99, 90 Kč.

Slangově nazývané „plovoucí podlahy“ patří mezi nejpoužívanější podlahové krytiny. Na rozdíl od vinylových jsou však o něco náročnější na údržbu. V péči o ně to rozhodně nepřehánějte s množstvím vody. Ta by se totiž mohla dostat do spár a uvolnit lepení, které podlahu drží pohromadě. Pokud se na podlaze objeví skvrna, ihned ji vyčistěte. I podlahy z přírodních materiálů mají úhlavního nepřítele v podobě vody, a tak při jejich čištění s ní opět šetřete. Základem je vysavač, který odstraní prach a nečistoty i z úzkých mezer a pořádně vyždímaný mop.

Vzhůru vyměnit zimní oblečení za jarní

S příchodem jara nastává pro většinu žen velmi oblíbený okamžik, a to výměna šatníku ze zimního na jarní. Prostor tak ve vaší skříni opět dostanou lehčí svetříky, sukně, šaty, lehké topy a halenky. Aby si vaše oblečení dlouhodobě zachovalo zářivost a tvary, nezapomínejte nejen v tento okamžik na kvalitní péči.

Tip: Prací gel Perwoll Renew & Blossom s funkcí 3v1 nejenže oblečení zahalí do květinové vůně s ovocně-orientálním nádechem, ale postará se i o jeho čistotu a pomůže uchovat původní tvar i barvy. Vaše oblíbené kousky tak budou vypadat stále jako nové a budete je moci opravdu vynosit. Cena od 119 Kč.

Skleněné plochy bez šmouh

Skleněné povrchy jen velmi těžko udržíte po dlouhou dobu čisté a bez šmouh. Naštěstí, jejich čištění nevyžaduje příliš námahy, stačí dobrý čistící prostředek a rychle zatočíte s prachem, skvrnami či otisky od hrnečků a skleniček. Když už hovoříme o skleněných plochách, zvláštní pozornost určitě věnujte svým oknům. Ty si po zimě přímo žádají pořádnou „revitalizaci“ a nezapomeňte také na žaluzie, kliky, záhyby oken či parapety.

Tip: Clin Pronature – přírodní čistič na okna, který obsahuje až 99,9 % přírodních složek. Je šetrný k životnímu prostředí a jeho obal je 100% recyklovatelný. S novým Clinem budou okna a další povrchy během chvíle čisté, beze šmouh či prachu. Cena od 39,90 Kč.

Čisté nádobí raz dva

Čas strávený doma s rodinou, společné vaření a pečení je velmi příjemné bez ohledu na roční období. Všichni ale víme, jak to končí – hromadou špinavého nádobí. Usnadněte si práci, přípravky určené k automatickému mytí nádobí Somat stejně jako prostředky na ruční mytí nádobí Pur vám se špinavým nádobím pomohou.

Tip: Somat ALL IN 1 tablety z řady Pronature jsou až z 94 % přírodního složení a obsahují přesně 0 % parfému, díky čemuž výrazně méně zatěžují životní prostředí. Navíc účinné třívrstvé tablety jsou dostupné ve 100% recyklovaném kartonovém obalu. Tablety se perfektně a rychle rozpouštějí a výsledkem je čisté a lesknoucí se nádobí, zatímco vy se můžete věnovat rodině, přátelům nebo svým koníčkům. Cena od 359, 90 Kč.

Pur Secret of the Mineral Pearls se nejenpostará o dokonalou čistotu hrnců, pánví, talířů či příborů, ale stane se i skutečnou ozdobou každé kuchyně. A to díky minerálním perlám přírodního původu, které se ukrývají v každém balení a dodávají mu exkluzivní vzhled. Cena od 49,90 Kč (450 ml).

Mohlo by se vám líbit

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek. Jinými slovy období, kdy si nemálo z nás řekne ono slavné...
- Komerční sdělení -zpravy

Jak si zabezpečit pasivní příjem do důchodu – tipy na získání pasivního příjmu

Pasivní příjem jsou vydělané peníze, které člověk získá bez práce. Tento způsob příjmu je cestou k finanční svobodě, a...

Už jste četli?

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a...

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek....
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje