- Komerční sdělení -zeny
FinanceJe rychlá půjčka ihned kamarádka?

Je rychlá půjčka ihned kamarádka?

-

- Komerční sdělení -aktuality

O rychlých půjčkách se mluví stále více. Lidé si je oblíbili a to tak, že je využívají častěji než bankovní úvěry. Už jste o ní také přemýšlela, ale váháte, zda si ji vzít? Máme pro vás přehled hlavních pro a proti!

„Proti“ je jen jedno

Rychlá půjčka patří mezi nebankovní půjčky. K jejímu získání není třeba dokazovat příjem, využít ji proto mohou třeba matky na mateřské, nezaměstnaní, studenti nebo senioři. Typickou charakteristikou rychlé půjčky je i krátká doba splatnosti a právě s ní souvisí jediné „proti“. Splatnost si u půjčky nastavuje každý žadatel podle svého uvážení. Obvykle se doba splatnosti pohybuje v rozmezí 7 až 35 (někdy až 45) dní. Krátký termín může způsobit, že žadatel není schopen půjčku včas vrátit. Za to mu hrozí vysoké sankce a kvůli narůstajícímu dluhu už není daleko k exekuci. Jestliže se pro půjčku rozhodnete, dobře si spočítejte, zda v termínu budete mít dostatek peněz na vrácení. K půjčené částce je třeba ještě připočítat poplatek, který si nebankovní půjčky účtují za poskytnutí úvěru.

Proč ano?

Rychlá půjčka dokáže pomoci, když se dostanete do finanční tísně. Velmi rychle získáte několik tisíc korun, které použijete dle libosti. Je obvyklé, že si lidé berou půjčku, aby vyšli v období několika dní před výplatou. Používá se také na úhradu složenek nebo na financování neodkladných oprav. Půjčku je možné využít i na nákup dovolené.

S jistotou fér jednání

Jestliže chcete mít jistotu, že si půjčíte od seriózní společnosti, měla by vás zajímat půjčka ihned od JK Financial s.r.o. Společnost působí na trhu již řadu let a nabízí výhodnou půjčku až do výše 15 000 Kč se splatností na 35 dní (minimální výše úvěru je 1 000 Kč). Rychlá půjčka ihned se vyřizuje online na finpujcka24.cz. Vyřízení žádosti trvá maximálně 60 minut! JK Financial s.r.o. neprověřuje výši příjmu a k získání půjčky není třeba mít ručitele.

Mohlo by se vám líbit

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek. Jinými slovy období, kdy si nemálo z nás řekne ono slavné...
- Komerční sdělení -zpravy

Jak si zabezpečit pasivní příjem do důchodu – tipy na získání pasivního příjmu

Pasivní příjem jsou vydělané peníze, které člověk získá bez práce. Tento způsob příjmu je cestou k finanční svobodě, a...

Už jste četli?

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a...

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek....
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje